Пільгова земельна черга

01.01.1970

Список пільгової черги з надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 

с. Бухарів:

№1 – Пилипчук Дмитро Олександрович
 №2 – Ковальчук Юрій Іванович
 
 с. Хорів:

№1 – Драчук Вадим Миколайович
 №2 – Драчук Дмитро Вадимович

с. Вельбівно:

№1 – Коноваленко Віктор Федорович

с. Вілія:

№1 – Білоус Микола Володимирович
 №2 – Бондарчук Тетяна Федорівна
 №3 – Мельниченко Олександр Павлович
 №4 – Мацюк Ярослав Анатолійович
 №5 – Андрощук Іван Миколайович
 №6 – Ліщук Дмитро Миколайович
 №7 – Ліщенко Андрій Михайлович

с. Верхів:

№1 – Остап’юк Віктор Миколайович
 №2 – Самчук Володимир Вячеславович

с. Батьківці:

№1 – Андросюк Валерій Ярославович

с. Межиріч:

№1 – Ковальчук Сергій Миколайович
 №2 – Гаврилюк Богдан Михайлович

с. Слобідка:

№1 – Ковальчук Сергій Миколайович

с. Могиляни:

№1 – Власюк Віталій Володимирович

с. Черняхів:

№1 – Аврам Микола Миколайович
 №2 – Аврам Аркадій Валентинович

с. Новомалин:

№1 – Затхей Наталія Олександрівна
 №2 – Старостіна Ірина Вікторівна

с. Плоске:

№1 – Чубок Юрій Володимирович
 №2 – Геращенко Наталія Іванівна
 №3 – Войцеховський Ігор Вікторович

с. Почапки:

№1 – Горбатюк Юрій Юрійович

с. Сіянці:

№1 – Новіцький Дмитро Анатолійович
 №2 – Ткачук Олег Володимирович

с. Кураж:

№1 – Новіцький Руслан Анатолійович

с. Садки:

№1 – Павлюк Микола Олександрович
 №2 – Копелюк Василь Миколайович

с. Тесів:

№1 – Попчук Олександр Петрович
 №2 – Троцюк Олександр Юрійович

с. Хрінів:

№1 – Попчук Олександр Петрович
 №2 – Троцюк Олександр Юрійович

м. Острог:

№1 – Маринач Олександр Анатолійович

№2 – Кравчук Андрій Григорійович

№3 – Рокицький Олександр Сергійович

№4 – Тоненчук Олександр Сергійович

№5 – Прокопчук Володимир Олексійович

№6 – Бунтовський Володимир Васильович

№7 – Логвін Андрій Борисович

№8 – Яцюк Анатолій Анатолійович

№9 – Валігура Анатолій Євгенович

№10 – Ярцев Георгій Васильович

№11 – Ткачук Микола Володимирович 
 

Список пільгової черги з надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 

с. Вельбівно:

№1 – Спічак Катерина Юріївна
 №2 – Захожий Валентин Сергійович

с. Вілія:

№1 – Рев’юк Олександр Антонович
 №2 – Білоус Микола Володимирович
 №3 – Мельниченко Володимир Володимирович
 №4 – Бондарчук Василь Володимирович
 №5 – Ковальчук Сергій Вікторович

с. Межиріч:

№1 – Назарук Віктор Петрович

с. Слобідка:

№1 – Ліщук Іван Олегович

с. Лючин:

№1 – Єдинак Ольга Володимирівна

с. Бродів:
 
 №1 – Муштук Юрій Вікторович

с. Плоске:

№1 – Ноль Роман Едуардович
 №2 – Мельник Володимир Васильович

с. Почапки:

№1 – Горбатюк Юрій Юрійович

 

Список пільгової черги в м. Острог з надання  земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

                 

№1 - Глухий А.В.

 

№2 - Чучупалов Олег Петрович

 

№3 - Коротчук В.Г.

 

№4 - Садовська Інна Іванівна

 

№5 - Скабелкін О.О.

 

№6 - Курбацький Р.В.

 

№7 - Кулик Н.І.

 

№8 - Самолюк Василь Васильович

 

№9 - Кобилянський Володимир Мефодійович

 

№10 - Міщихін Юрій Іванович

 

№11- Душкіна Валентина Кирилівна

 

№12 - Костюк Оксана Євгенівна

 

№13 - Хохлюк Олег Борисович

 

№14 - Данилюк Ольга Павлівна

 

№15 - Ясінська Валентина Володимирівна

 

№16 - Манилюк Наталія Ростиславівна

 

№17 - Гловацький Борис Борисович

 

№18 - Квасюк Мілана Миколаївна

 

№19 - Матаєва Ірина Анатоліївна

 

№20 - Данилевський Валерій Володимирович

 

№21 - Хойна Олена Костянтинівна

 

№22 - Богуцька Олена Ростиславівна

 

№23 - Дубінчук Катерина Вячеславівна

 

№24 - Хойна Вікторія Вікторівна

 

№25 - Мазилюк Наталія Леонідівна

 

№26 - Гук Юрій Миколайович

 

№27 - Нечипорук Михайло Володимирович

 

№28 - Бондарчук Олег Геннадійович

 

№29 - Захаренкова Альбіна Валеріївна

 

№30 - Матвійчук Олександр Михайлович

 

№31 - Борткова Віта Миколаївна

 

№32 - Павельчук Вікторія Василівна

 

№33 - Васильчук Марія Миколаївна

 

№34 - Рогалінський Сергій Миколайович

 

№35 - Юрчук Марат Євгенійович

 

№36 - Дзвонковський Олександр Францович 

 

№ 37 - Кір’янчук Катерина Федорівна

 

№38 - Веремчук Любов Миколаївна

 

№39 - Денисенко Сергій Анатолійович

 

№40 - Ярцев Георгій Васильович

 

№ 41 - Керасір Сергій Степанович

 

№42 - Кравчук Андрій Григорійович

 

№43 - Драчук Сергій Петрович

 

№44 - Полюхович Геннадій Михайлович

 

№45 - Ткачук Микола Юрійович

 

№46 - Фурманчук Володимир Анатолійович

 

№47 - Волков Андрій Ростиславович

 

№48 - Онух Дмитро Леонідович

 

№49 - Свирида Володимир Ігорович

 

№50 - Ганошин Петро Васильович

 

№51 - Сафанюк Інна Володимирівна

 

№52 - Рогалінський Богдан Федорович

 

№53 - Хрипливий Володимир Володимирович

 

№54 - Шушкевич Сергій Вікторович

 

№55 - Прокопчук Володимир Олексійович

 

№56 - Паучинський Віктор Романович

 

№57 - Здунік Оксана Михайлівна

 

№58 - Денищук Володимир Федорович

 

№59 - Федорук Ольга Валентинівна

 

№60 - Радукан Володимир Володимирович

 

№61 - Сліга Олександр Сергійович

 

№62 - Сергеєв Юрій Олександрович

 

№63 - Бабійчук Роман Сергійович

 

№64 - Павлюк Дмитро Валерійович

 

№65 - Сімчук Олександр Станіславович

 

№66 - Маринач Олександр Анатолійович

 

№67 - Залозецький Валерій Андрійович

 

№68 - Галич Василь Васильович

 

№69 - Черній Ігор Віталійович

 

№70 - Гончаренко Сергій Ігорович

 

№71 - Чмихов Олександр Іванович

 

№72 - Кріпак Ігор Віталійович

 

№73 - Кобетяк Андрій Романович

 

№74 - Денисюк Сергій Миколайович

 

№75 - Рильський Олександр Іванович

 

№76 - Домащук Микола Юрійович

 

№77 - Кравченко Андрій Володимирович

 

№78 - Тарасюк Назар Миколайович

 

№79 - Пічкур Віктор Петрович

 

№80 - Романчук Яна Олександрівна

 

№81 - Романчук Микола Вікторович

 

№82 - Олійник Алла Павлівна

 

№83 - Зембіцький Артем Валерійович

 

№84 - Данилюк Вадим Андрійович

№85 - Яцюк Анатолій Анатолійович

№86 - Логвін Андрій Борисович

№87 - Рудюк Андрій Вікторович

№88 - Поліщук Богдан Валерійович

№89 - Ружанський Сергій Григорович

№90 - Ткачук Микола Володимирович

№91 - Ружанський Дмитро Сергійович

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ