Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

01.06.2019

12-06-2019
Реєстр суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в м. Острог


07-06-2019
Відбулося засідання «круглого столу» з питань сім’ї, гендерної рівності та запобігання домашньому насильству

07 червня 2019 року відбулося засідання «круглого столу», за участю членів координаційних рад з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми Острозького міськвиконкому та Острозької райдержадміністрації.


01-08-2019
Відбулося спільне засідання круглого столу

30 липня 2019 року відбулося спільне засідання круглого столу міської та районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми щодо проведення інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.


29-11-2019
Дано старт Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Для відзначення початку Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада 2019 року о 18:00 год. було здійснено підсвітку Острозької міської ради у помаранчевий колір, що є офіційним кольором кампанії у боротьбі з насильством.


29-11-2019
"Розірви коло насильства"

28 листопада відбулось спільне засідання круглого столу районної та міської координаційних рад з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми в рамках запланованих заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».


12
ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів