Запобігання та протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі

01.06.2019

24-03-2021
Гендерна демократія в Україні

Гендерна рівність – це рівні можливості для жінок і чоловіків реалізувати свої людські права та, при наявності, здійснити свій внесок у політичний, економічний, соціальний та культурний розвиток країни. Гендер є соціально-рольовим статусом, який визначає соціальні можливості жінок і чоловіків в освіті, професійній діяльності, доступі до влади, сімейній ролі та репродуктивній поведінці.


10-12-2020
День прав людини

Права людини є найважливішим питанням внутрішньої та зовнішньої політики всіх світових держав. Забезпечення прав і свобод людини, їх практична реалізація є критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.


09-12-2020
Міжнародний день боротьби з корупцією

Рішенням Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй 9 грудня щороку відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. В цей день у 2003 році було підписано Конвенцію ООН проти корупції, до якої приєдналася й Україна.


06-12-2020
Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

У 1970-1980-хх роках багато жінок навчалися у технічних ВУЗах Монреалю та Канади. Система заохочень для жінок у коледжах та університетах викликала незадоволення у незначної частини чоловіків, які вважали такі заходи дискримінаційними. Саме до цієї категорії незадоволених належав 25-річний Марк Лепін, який звинувачував фемінізм та жінок у своїх життєвих негараздах та неможливості потрапити до Політехнічної школи Монреалю.


05-12-2020
Волонтери — багатство народів

Міжнародний день волонтера – свято, яке відзначається 5 грудня щорічно з 1985 року. Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця, а офіційно воно визнано Постановою Кабінету Міністрів України 10 грудня 2003 року.


03-12-2020
Ми – є, і ми – рівні!

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.


02-12-2020
Скажи НІ сучасному рабству!

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії Генасамблеї ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми та з рабством. Для України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Метою цього Дня є викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, примусові шлюби, передання у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах, боргова кабала.


01-12-2020
Червона стрічка - співчуття та надія на майбутнє

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.


25-11-2020
Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні, з 25 листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, стартує акція “16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства”, яка закінчується 10 грудня 2020 року.


26-03-2020
До уваги жителів міста

При виконкомі Острозької міської ради працює мобільна бригада соціально–психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.


12
ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів