І знову про субсидії.

01.01.1970

Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради прийнято 489 заяв на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в м. Остріг та опрацьовано 362 діючі справи на отримання субсидії. З опрацьованих справ не всім споживачам вийшла субсидія в неопалювальний період, але не варто засмучуватись, в жовтні місяці з початком опалювального періоду всі звернення будуть автоматично перераховані, відповідно до діючих  тарифів, без участі заявників, про що кожен заявник отримає повідомлення. Кабінет Міністрів спростив механізм надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для громадян, які не встигли вчасно оформити державну компенсацію. Відповідне рішення закріплене у Постанові Кабміну №570 від 5 серпня. Отже, громадянам, які не встигли подати заяву на отримання субсидій на ЖКП будуть нараховувати компенсації з моменту отримання права на субсидію, але не більше, ніж за шість місяців до звернення. Раніше, такий механізм діяв строком до трьох місяців.

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами), субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації та розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги. 
Кількість зазначених осіб та їх соціальний статус визначається на початок місяця, в якому надійшло звернення за призначенням субсидії. 
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають на підставі рішень комісій, створених при райвиконкомах і райдержадміністраціях, та актів обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. 
Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв'язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні. 
За відсутності засобів обліку комунальних послуг субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих осіб, яким нараховується плата за житлово – комунальні послуги.

 З 21 липня  урядом внесені зміни в порядок нарахування субсидій та заповнення декларації про доходи, які значно спрощують заповнення цих документів.

Шановні острожани! Враховуючи соціально-економічну ситуацію в регіоні, виконком Острозької міської ради закликає жителів міста подавати заяву на отримання субсидії до управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради, не очікуючи початку паливного сезону.

За більш детальною інформацією просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Кн. Острозьких, 22г.

 Контактні телефони: 3-00-67,  3-18-05

Начальник управління Олександр Стратюк

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів