НОВИНИ

28-09-2018
Відбулася чергова п'ятдесята сесія

28 вересня відбулася 50-а сесія міської ради. З 26 депутатів участь в засіданні брали 19.

Всі питання були обговорені на депутатських комісіях, а у всіх голосуваннях депутати проявили одностайність.


27-09-2018
Про порядок отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Служба у справах дітей виконкому Острозької міської ради повідомляє про порядок отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.


26-09-2018
Чужих дітей не буває!

День усиновлення - це свято, яке відзначається 30 вересня в день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.  Це свято життєвої мудрості та досвіду, свято великої душі та великого терпіння, а головне милосердя та любові. Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, є добрими покровителями цього особливого свята. День усиновлення дітей встановлений, ураховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення згідно з Указом Президента України від 27 листопада 2008 року. День усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.


25-09-2018
Завтра в Острозі пройдуть тренування органів управління та сил цивільного захисту

УВАГА!!! Усім, хто не задіяні у тренуванні, рекомендується всі оголошення взяти до уваги, зберігати спокій та продовжити свої справи у звичному режимі.

Список збірних пунктів евакуації на випадок аварії на Хмельницькій АЕС та закріплених за ними вулиць міста в кінці статті.

Нагадуємо, що вже завтра, 26 вересня, поточного року відповідно до Плану цивільного захисту на 2018 рік відбудеться тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації (радіаційної аварії) на  ВП "Хмельницька АЕС".


25-09-2018
В Острозі відкрили VI Всеукраїнський форум «Патріотичні екскурсії по Україні»

25 вересня, у вівторок, в залі засідань Острозької міської ради відбулося відкриття Всеукраїнського форуму «Патріотичні екскурсії по Україні».


20-09-2018
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Дорогі співвітчизники!

Шановні народні депутати!

Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

Ваші блаженства, преподобні отці!


19-09-2018
В Острозі відбувся перший молитовний сніданок

19 вересня в музеї Книги та друкарства (Луцька вежа) відбувся перший міський молитовний сніданок, організований Острозькою радою християнських церков за сприяння Острозької міської ради та Національного університету «Острозька академія».


18-09-2018
Відбулася позачергова 49-а сесія міської ради

14 вересня 2018 року відбулася позачергова 49-а сесія міської ради. З 26 депутатів участь в засіданні брали 13.

Перед початком засідання, депутати провели спільну депутатську комісію на якій розглянули всі питання, що виносилися на сесію. Всі проекти не викликали ніякого обговорення та на сесії були підтримані одноголосно.


18-09-2018
На варті культури: в Острозі ожила пам'ятка архітектури XV століття

В Острозі в неділю, 16 вересня, урочисто відкрили арт-простір «Культурний барбакан», перший в Україні арт-простір, який існує в пам'ятці XV століття Татарській надбрамній вежі


13-09-2018
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

18 вересня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за адресою: м. Острог, площа Декабристів, 6а, відбудеться виїзне засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 95-р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 5 вересня 2018 року.


 

123456...131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів