НОВИНИ

16-05-2018
До уваги отримувачів субсидії!

З 1 травня 2018 р. призначення субсидії здійснюється лише після подання нових заяви та декларації, якщо у складі домогосподарства є:

- особи, що досягли 18-річного віку і у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової комісії;
- особи, які є орендарями будинків
- внутрішньо переміщені особи;
- особи, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
- особи, які зареєстровані в будинку, але фактично в ньому не проживають;
- особи, яким субсидія була призначена на понаднормову площу житла;
- індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію.


16-05-2018
Варто знати при прийнятті спадщини!

Досить часто у людей виникають питання щодо оплати та оподаткування при оформленні спадщини.


15-05-2018
Відбулося засідання виконавчого комітету

15 травня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.


15-05-2018
Острог відвідали представники місії ОБСЄ

14 травня 2018 року місто відвідали представники місії ОБСЄ: Іван Дудак - спостерігач, Артур Плесак - асистент-перекладач, Петер Торок - міжнародний спостерігач.

На зустрічі з міським головою Олександром Шикером йшлося про аспекти проведення децентралізації, надання допомоги учасникам АТО, особам внутрішньо переміщеним, забезпечення їх прав та соціальних гарантій.

Заступник міського голови Оксана Ситницька поінформувала представників місії про соціально-економічний розвиток міста, релігійну ситуацію та діяльність релігійних організацій міста, про стан злочинності в місті та співпрацю з поліцією у сфері протидії злочинності та забезпечення громадського порядку.

Представники місії подякували за відкритість та відвертість, адже зараз вони спостерігають за всіма змінами та реформами в українському суспільстві.


11-05-2018
До уваги підприємців!

До уваги керівників підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності юридичних та фізичних осіб, а також жителів міста Острога! Виконком Острозької міської ради повідомляє, що 18.05.2018 о 9:00 год. в залі засідань Острозької міської ради відбудеться обговорення проекту рішення міської ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 2019 року». Даний проект рішення розміщений на сайті Острозької міської ради.

За додатковою інформацією звертатись у відділ економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення виконкому Острозької міської ради, тел. - 30074


11-05-2018
Острог-Ренесанс 2018. Другий фестивальний день. Субота (12 травня). Музей книги та друкарства.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до другого фестивального дня Острог-Ренесанс 2018. Приходьте. Буде цікаво.


11-05-2018
Увага конкурс!!!

У зв’язку зі створенням комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Острога» Острозької міської ради Рівненської області (рішення сесії Острозької міської ради сьомого скликання від 27 квітня 2018 року №668 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр міста Острога Острозької міської ради Рівненської області») відділ освіти виконкому Острозької міської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Острога» Острозької міської ради Рівненської області.

Вимоги до конкурсантів:


10-05-2018
Пам’ять тих, що не прийшли з війни

В середу, 9 травня, в рамках відзначення 73-ї річниці річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Острозі відбулася пам'ятна хода від Майдану Свободи до Братського кладовища та урочистий мітинг "Пам’ять тих, що не прийшли з війни", на якому згадали всіх полеглих у Другій світовій війні.


09-05-2018
Ветеранів привітали подарунками

Нажаль, з кожним роком ветеранів Другої світової війни залишається все менше. Через їх поважний вік Острозький міський голова Олександр Шикер, заступник міського голови Оксана Ситницька та начальник управління праці та соціального захисту Олександр Стратюк, в День пам'яті та примирення та напередодні святкування Дня Перемоги відвідали всіх ветеранів на дому.


08-05-2018
Вітаємо з призначенням

Острозький міський голова Олександр Шикер, депутатський корпус та виконавчий комітет Острозької міської ради вітають Тишко Катерину Петрівну з призначенням на посаду начальника Управління Державної казначейської служби України в Острозькому районі Рівненської області.

Бажаємо їй невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді, а підґрунтям плідної професійної діяльності нехай будуть міцне здоров'я та благополуччя.


 

123...101112131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів