НОВИНИ

20-11-2017
Цінова ситуація та індекс споживчих цін у жовтні

За повідомленням Державної служби статистики України індекс споживчих цін (індекс інфляції) по Україні у жовтні 2017 року порівняно з попереднім місяцем становив 101,2%, з початку року – 111,5%.

По Рівненській області індекс споживчих цін у жовтні 2017 року порівняно з попереднім місяцем становив 101,3%, з початку року – 112,9%.


17-11-2017
Інформація щодо Зауваження депутатів міської ради щодо оприлюднених пропозицій про встановлення нових тарифів

9 листопада до Виконавчого комітету Острозької міської ради та до Острозького КП "Водоканал" найдішло зауваження депутатів Острозької міської ради щодо запропонованих ОКП "Водоканал" до обговорення тарифів на водопостачання та водовідведення та на утримання будинків.

Із зауваженнями депутатів та відповіддю Острозького КП "Водоканал" можна ознайомитися нижче.

ЗавантажитиЗауваження щодо оприлюднених пропозицій про встановлення нових тарифів на водопостачання та водовідведення і тарифу із надання послуг із утримання будинків
Файл.pdf 1,51 Мб

ЗавантажитиІнформація Острозького КП "Водоканал" на зауваження щодо оприлюднених пропозицій про встановлення нових тарифів на водопостачання та водовідведення і тарифу із надання послуг із утримання будинків
Файл.pdf 2,90 Мб


17-11-2017
Бокс в Острозі

В Острозі відкрився Боксерський клуб “Панчер”. Клуб знаходиться за адресою: м. Острог, вул. Гагаріна, 7.

“Панчер” був створений у 2013 році на ентузіазмі тренера Іллі Соснова. Він вирішив створити боксерський клуб з огляду на те, що в Острозі та Острозькому районі цей вид спорту не розвивався.

Перша філія відкрилася у селі Грем’яче за сприяння Грем’яцької сільської ради, сільського голови с. Грем'яче Миколи Стецюка та Районного будинку школяра і його директора Андрія Дьякова. У клубі займаються діти та дорослі з Острога та навколишніх сіл.

Вихованці клубу регулярно їздять на змагання та займають призові місця.

Детальніше за телефоном (097)985 43 91. Тренер - Ілля Володимирович.


17-11-2017
У Нетішині розпочав роботу мобільний сервісний центр РСЦ УМВС України в Хмельницькій області

В приміщенні МРЕВ надаються такі послуги:

- реєстрації, перереєстрації та зняття транспортних засобів
- видача, заміна посвідчення водія
- видача міжнародного посвідчення водія
- видача довідки про несудимість

Щотижнево у визначені дні, а саме:

середа – з 10.00 до 16.00
четвер – з 10.00 до 16.00
п'ятниця – з 10.00 до 16.00


16-11-2017
Острожани зверталися до Олександра Корнійчука з особистими питаннями

16 листопада 2017 року в приміщенні Острозької міської ради відбувся прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком.

Під час прийому до О.Корнійчука звернулося 6 громадян міста. Традиційно острожанами порушувались питання щодо надання фінансової допомоги на лікування.


15-11-2017
Президент підписав Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.


14-11-2017
Будьте пильні!

До керівників підприємств області телефонують від імені Благодійного Фонду «Сильні громадяни» та просять фінансової допомоги щодо підтримки проекту «Help the Human».

Під час розмови прохачі вказують, що проект ніби-то відбувається за сприяння керівників Рівненської ОДА. Проте це не відповідає дійсності.

Суть проекту полягає в лікуванні за кордоном людей, що страждають на захворювання шлунково-кишкового тракту.

Додзвонювачі просять гроші на транспортування людей.

Тож Рівненська ОДА звертається до усіх бути пильними та перевіряти інформацію – голова ОДА та його заступники жодних вказівок щодо збору коштів на будь-яку допомогу не надавали.


11-11-2017
Życzenia z okazji Święta Niepodległości!

11 листопада Польща і жителі наших партнерських міст Беруня, Сандомира та Гневу відзначають День Незалежності своєї країни! Наші народи багато що об'єднує і сподіваємося, що ми і надалі лишатимемось справжніми друзями та надійними партнерами.

Вітаємо з 99-ю річницею незалежності.


10-11-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-вересні 2017 року

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста та про обсяги реалізації промислової продукції підприємствами м.Острог у січні-вересні 2017 року


09-11-2017
Олександр Корнійчук проведе особистий прийом

У четвер 16 листопада 2017 року о 14 годині в приміщенні Острозької міської ради (кабінет секретаря ради) здійснюватиме прийом громадян перший заступник голови Рівненської обласної ради, депутат обласної ради Корнійчук Олександр Васильович.


 

123...101112131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів