Відбулося позачергове засідання сесії

12.01.2021

12 січня 2021 року  в  залі засідань   Острозької райдержадміністрації відбулося засідання позачергової четвертої сесії Острозької  міської ради  восьмого скликання . На засіданні  було присутніми   31 депутат.

Сесія була скликання у зв’язку з поданням секретаря міської рад Тараса ХМАРУКА, беручи до уваги листи клопотання директора територіального центру Олени ГРИЩУК та листи клопотання  начальників відділів виконкому Острозької міської ради.

За пів години до початку сесії відбулося спільне засідання постійних комісій на якому обговорили всі запропоновані до розгляду питання, тому голосування на сесії відбувалося швидко, а депутати були одноголосними.

Першим  в  порядку денному було роглянуто питання про звернення депутатів Острозької міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України. Прийняття даного  звернення зумовлене тим, що діючий до 01 січня 2021 року пільговий тариф для населення зі сплати за електроенергію фактично був заходом соціально-економічної компенсації ризику для жителів громад, які проживають на території зони спостереження. Однак, 28 грудня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1325, яка фактично скасовує будь-які пільгові тарифи для населення за електроенергію (у тому числі пільги, які раніше були закріплені на законодавчому рівні).

На засіданні сесії також  прийняті рішення: 

- Про утворення Управління забезпечення надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради та затвердження Положення про Управління забезпечення надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради,

- Про функціонування Острозького міського центру соціальних служб.

- Про створення комунального закладу «Оженинська школа мистецтв» Острозької міської ради»,

- Про створення комунального закладу «Центр культури, дозвілля і туризму» Острозької міської ради.

- Про реорганізацію шляхом злиття відділу освіти виконавчого комітету Острозької міської ради та відділу молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради  в Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради

Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти виконкому Острозької міської ради

- Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

- Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність Острозької міської територіальної громади в особі Острозької міської ради Рівненського району Рівненської області

Результати поіменного голосування

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів