Інформація щодо надання субсидії виробникам гречки.

20.10.2021

Департамент агропромислового розвитку Рівненької обласної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь» передбачено виділення до 5000 грн/га виробникам гречки, жита, проса та вівса з обмеженням до 300 га.

Наказом Мінагрополітики від 09 вересня 2021 року № 187 в 2021 році бюджетна субсидія буде виділена тільки виробникам гречки.

Отримувачі для отримання субсидії подають до 15 листопада до обласних комісій такі документи:

заявку на отримання субсидії;

довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

письмове підтвердження, що отримувачу в поточному році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “фінансова підтримка розвитку фермерських господарств” на площі посівів сільськогосподарських культур, на які надається субсидія;

письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;

акт про висів насіння;

заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);

акт про збір врожаю.

Пакет документів подається в паперовому вигляді у департамент агропромислового розвитку Рівненської ОДА за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти 1. Контактна особа: Мацюк Георгій Олексійович, тел. 067-362-74-41.

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ