Футбольний клуб з Острожчини вийшов у чвертьфінал Кубка Рівненщини

27.04.2021

ФК «Грем’яче» з однойменного села Острозької громади став одним із чвертьфіналістів Кубка Рівненської області з футболу сезону 2021 року.

У неділю, 25 квітня, на стадіоні Острозької академії ФК «Грем’яче» приймав здолбунівський «Локомотив». Завдяки голові Михайла Коваля команда з Острожчини стала переможцем зустрічі й вийшла в 1/4 фіналу Кубка Рівненщини.

«Третій рік поспіль беремо участь у розіграші кубка області. І якщо першого року вилетіли на стадії 1/8, то торік дійшли до півфіналу, де поступилися чинному чемпіонові області оржівському «ОДЕКові». Нині, як мінімум, хочемо повторити торішнє досягнення, а максимально, звичайно, позмагатися за головні нагороди», – розповів президент ФК «Грем’яче» Микола Науменко.

Крім розіграшу кубка, ФК «Грем’яче» представлятиме Острожчину і в Чемпіонаті області з футболу сезону 2021 року. 2020 року грем’ячівці стали чемпіонами серед команд ІІ ліги Рівненщини та отримали право підвищитися в класі. Цьогоріч єдиний представник нашої громади в обласних змаганнях виступатиме у вищому дивізіоні. Змагання стартують 8 травня. Представники команди кажуть: налаштовані оптимістично, хоча, звісно, потребують як уболівальницької, так і меценатської підтримки.

«Запорука успіху команди – у дружбі і взаємопідтримці. Те, як ми своїми силами розбудовуємо футбольний клуб, популяризуємо спорт і залучаємо до активності молодь, зацікавило людей закордоном. Історію «Грем’ячого» опублікували в Німеччині… Приємно, що нам вдається згуртувати навколо спортивної ідеї зацікавлених», – додає Микола Науменко.

Бажаємо команді успіхів на наступних етапах змагань!