УВАГА! ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ ЕПІДІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

22.10.2021

22 жовтня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Острозької міської територіальної громади, на  якому розглядалося питання «Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Острозької міської територіальної громади.

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19) на території Острозької територіальної громади за останні дні значно ускладнилась, зберігається тенденція до її щоденного зростання.

Основними причинами зростання захворюваності є недотримання карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів керівниками закладів, підприємств, установ, організацій, а також населенням у місцях загального користування та масового перебування, умов самоізоляції хворими на COVID-19 та контактними з ними особами.

З метою запобігання поширенню на території Острозької міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.10.2021 № 39, протоколу позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Рівненської області від 21.10.2021 № 32, комісія вирішила:

Встановити з 00 год. 00 хв. 23 жовтня 2021 року "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення на території Острозької міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки містить обмеження "жовтої" зони та визначається сигнальним про наближення регіону до "червоної" зони. Слід обов'язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у півтора метра, а також забороняється:

  • проведення масових заходів за участю більш як однієї особи на чотири квадратні метри площі будівлі або території,
  • заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць,
  • заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж одна особа на десять квадратних метрів,
  • обмеження по часу роботи закладів відсутні.

Протокол засідання комісії

 

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ