Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради

20.07.2021

В ході засідання було заслухано звіт про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за І півріччя 2021 року та завдання на ІІ півріччя 2021 року,  про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому впродовж І півріччя 2021 року та завдання на ІІ півріччя 2021 року, затверджено оперативний  план роботи виконкому Острозької міської ради на серпень 2021 року. Також  затверджено  склад та Положення про комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

Повний список  підтриманих рішень:

- Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за І півріччя 2021 року та завдання на ІІ півріччя 2021 року.
- Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому впродовж І півріччя 2021 року та завдання на ІІ півріччя 2021 року.
- Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на серпень 2021 року.
- Про регламент виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про внесення змін у рішення виконкому Острозької міської ради №6 від 19 січня 2021 року «Про організацію оплачувальних громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2021 році».

 Додаткові питання:

- Про внесення змін у рішення №7 виконавчого комітету Острозької міської ради від 19 січня 2021 року «Про комісію з питань надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення Острозької міської територіальної  громади та особам,  які потрапили в складні життєві обставини»

- Про затвердження складу та Положення про комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

- Про надання згоди на вчинення значного господарського зобов’язання.

- Про закріплення нерухомого майна за малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування КАМБУРОМ Михайлом Івановичем, 23 листопада 2017 року народження, КАМБУР Софією Юріївною, 10 червня 2015 року народження та КАМБУРОМ Романом Юрійовичем, 29 квітня 2011 року народження.

- Про закріплення нерухомого майна за малолітньоюдитиною-сиротою НІКУЛАЄШ Валерією Миколаївною, 19 грудня 2009 року народження

- Про створення комісії для формування пропозицій щодо потреби з надання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

- Про плату за навчання в Комунальному закладі «Острозька школа мистецтв» Острозької міської ради.

- Про затвердження Протоколу №1 засідання комісії для формування пропозицій щодо потреби з  надання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до  сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування,  осіб з їх числа.

Розгляд заяв:

- Про зміну статусу квартири у двохквартирному житловому будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеному об’єкту нерухомого майна по вул. Жовтнева, 2 в с. Грозів.

- Про розгляд звернення ТОВ «Фрінет» щодо отримання дозволу на прокладання оптоволоконного кабеля для надання доступу до мережі Інтернет жителям села Болотківці та Розваж.

- Про порушення клопотання щодо присвоєння звання «Мати-героїня».

- Про видалення зелених насаджень  на території ФАПу по вулиці  Центральній,2 в селі Тесів Острозької міської територіальної громади.

- Про видалення зелених насаджень на території Розвазької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Розваж вул. Центральна, 74 Острозької міської територіальної громади.

- Про видалення зелених насаджень  вздовж захисної дамби осушувальної системи «Кутянка» в селі Кутянка Острозької міської територіальної громади

 

Зняті з розгляду питання:

- Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються КНП «Острозька багатопрофільна лікарня» Острозької міської ради Рівненського району Рівненської області

- Про відмову у взятті на квартирний облік

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів