Скликається сесія міської ради

19.07.2021

19 липня 2021 року міський голова Юрій ЯГОДКА підписав розпорядження № 154 -р Про скликання чергової 12 сесії Острозької міської ради. Яка відбудеться 30 липня 2021 року за адресою: просп. Незалежності, 14 (Велика зала Острозької міської ради). Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.

До порядку денного внесено наступні питання:

- Про затвердження порядку денного 12-ї сесії Острозької міської ради восьмого скликання.

- Подання депутатських запитів.

- Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету Острозької міської ради та її виконавчих органів.

- Про внесення змін до Регламенту Острозької міської ради восьмого скликання.

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 27.11.2020 №13 «Про  утворення виконавчого комітету Острозької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

- Про передачу функцій замовника будівництва по об’єкту: «Реконструкція частини адмінприміщення під управління забезпечення надання адміністративних послуг за адресою: проспект Незалежності, 14, м. Острог, Рівненського району Рівненської області.

- Про  внесення змін до Положення про Острозький міський територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та затвердження  Положення  у новій редакції.

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради №231 від 30 квітня 2021 року «Про комплексну програму профілактики та боротьби зі злочинністю в Острозькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки».

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 26.02.2021 №113 "Про програму запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж в Острозькій міській територіальній громаді та забезпечення їх ефективного гасіння на 2021-2025 роки".

- Про передачу майна, що знаходиться в комунальній власності Острозької міської територіальної громади на баланс Острозької міської ради.

- Про надання дозволу на передачу основних засобів на баланс Управління забезпечення надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про надання дозволу на передачу основних засобів на баланс Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про прийняття в комунальну власність Острозької міської територіальної громади комунальних підприємств приєднаних сільських рад.

- Про надання згоди на передачу нежитлового приміщення Острозької міської територіальної громади по вул. Івана Федорова, 54 д в м. Острозі.

- Про передачу комунального майна Острозької міської територіальної громади в оперативне управління та на баланс управління містобудування, архітектури житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконкому Острозької міської ради.

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради №37 від 24.12.2020 «Про Програму розвитку вулиць і доріг комунальної власності Острозької міської територіальної громади».

- Про внесення змін у додаток 2 до  рішення Острозької міської ради № 36 від 24.12.2020 «Про затвердження заходів по благоустрою  на 2021 рік до «Програми благоустрою населених  пунктів Острозької міської територіальної громади   на 2021-2025 роки».

- Про схвалення звернення депутатів Острозької міської ради до Кабінету Міністрів України, міністерства оборони України, Рівненської обласної державної адміністрації та квартирно-експлуаційного відділу  міста  Рівного.

- Про визнання таким, що втратило чинність рішення Острозької міської ради від 25.06.2021 №303.

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 09.12.2020  №18 "Про передачу майна у комунальну власність Острозької міської ради".

- Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр міста Острога».

- Про внесення змін у рішення Острозької міської ради від 26 лютого 2021 року №116 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Острозькій міській територіальній громаді до 2024 року».

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 26.02.2021 №121 «Про затвердження Програми розвитку туризму в Острозькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки».

- Про перейменування закладів дошкільної  освіти міста Острога та затвердження Статутів у новій редакції.

- Про зміну засновника, перейменування комунальних закладів освіти Острозької міської територіальної громади та затвердження Статутів у новій редакції.

- Про зміну засновника та перейменування  Розвазького дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  Веселка» Розвазької сільської ради Острозького району  Рівненської області,затвердження Статуту у новій редакції.

- Про реорганізацію шляхом приєднання  Оженинської районної дитячо-юнацької спортивної школи Острозької міської ради Рівненської області до Острозької дитячо-юнацької спортивної школи Острозької міської ради Рівненської області.

- Про визначення замовника на виконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт (утеплення фасадів та горищного перекриття будівлі школи, благоустрою території) НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) – ДНЗ (ясла-садок)» ім. Т.Г. Шевченка Острозької районної ради Рівненської області».

- Про затвердження Передавального акта відділу з питань молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про затвердження Передавального акта відділу освіти виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про надання фінансової допомоги жителям Острозької міської територіальної громади.

- Про погодження рішення КНП «Острозька багатопрофільна лікарня» Острозької міської ради Рівненського району Рівненської області про намір передачі майна в оренду, включення об’єкта до Переліку першого типу та затвердження умов та додаткових умов передачі.

- Про прийняття у комунальну власність Острозької міської територіальної громади комунальне підприємство «Міжлікарняна аптека» Острозької районної ради Рівненської області.

- Про внесення змін до бюджету Острозької міської  територіальної громади на 2021 рік.

- Різне.

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів