Навчання дітей правилам безпеки 

16.07.2021

Питання оздоровлення дітей розглядається з особливою увагою. Зменшення рухової активності, зумовлене великим навчальним навантаженням, упровадження комп’ютерних технологій у повсякденний побут негативно впливають на стан здоров’я дітей та підлітків. Тому переважна більшість батьків у літній період, відправляють своїх дітей до оздоровчих закладів.

З метою запобігання травмуванню та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях 14 липня 2021 року фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області проведено захід з  безпеки життєдіяльності у Приватному закладі „Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку „Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс „Країна Мрій”. Це табір вищої категорії, який вже більше третини століття радує сотні дітей та дарує їм гарний відпочинок.

Зважаючи на те, що проходить період літніх канікул, було проведено профілактичну бесіду з питань попередження  та загибелі людей на водних об’єктах. Також з відпочиваючими дітьми було проведено рухливі ігри, розгадано загадки та ребуси. Особливу увагу приділено вивченню порядку дій при виявленні з вибухонебезпечних предметів, формуванню необхідного рівня знань і умінь дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі, елементарних норм поведінки у надзвичайних ситуаціях і запобігання пожежам від дитячих пустощів. В ході заходу надано методичну допомогу відповідальному з питань ЦЗ закладу з питань розробки плануючої документації, функціонального навчання та пожежної безпеки.

Спільним зусиллям працівників табору та фахівців навчально-методичного центру проведено роботу щодо забезпечення правильного, корисного та безпечного літнього відпочинку в оздоровчому закладі.

 

Вікторія РАДУКАН,
 майстер виробничого навчання 
 Острозьких територіальних курсів ІІІ категорії
 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів