Скликається чергова сесія міської ради

14.09.2021

13 вересня 2021 року Острозький міський голова Юрій ЯГОДКА підписав розпорядження №178-р «Про скликання чергової 15 сесії Острозької міської ради восьмого скликання». Згідно розпорядження сесія відбудеться 24 вересня 2021 року за адресою: просп. Незалежності, 14 (велика зала засідань Острозької міської ради) о 10.00 год.

До порядку денного сесії включено наступні питання:

- Про затвердження порядку денного 15-ї сесії Острозької міської ради восьмого скликання.

- Подання депутатських запитів.

- Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок  в Острозькій міській територіальній громаді.

- Про включення до переліку земельних  ділянок  та прав на них, які відібрані для продажу на  земельних торгах (у формі  аукціону), та надання  дозволу на розробку проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок у 2021 році.

- Про хід виконання рішення Острозької міської ради від 26.02.2021 №121 «Про затвердження Програми розвитку туризму в Острозькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки».

- Про міську програму забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки.

- Про  затвердження міської програми реабілітації осіб  з інвалідністю, дітей з інвалідністю. 

- Про внесення зхмін до рішення Острозької міської ради від 26.02.2021 №111 «Про програму забезпечення мобілізаційної підготовки, оборонної роботи, призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань в Острозькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки».

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради  від 24.12.2020 №29 «Про затвердження програми розвитку земельних відносин в Острозькій територіальній громаді на 2021-2025 роки».

- Про затвердження Програми «Енергодім  Острожчина» на 2021 – 2023 роки.

- Про визнання таким, що втратило  чинність рішення Острозької міської ради  № 543 від 29.11.2013 «Про пайову участь (внесок) у розвитку інфраструктури міста Острога».

- Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Острозької міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без аукціону.

- Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Острозької міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

- Про передачу комунального майна з балансу управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування на баланс та в господарське відання КП «Відродження» та КП «Водоканал».

- Про затвердження Порядку використання залишку коштів від надходжень до міського бюджету податку з власників  транспортних засобів  та інших самохідних машин і механізмів і збору за першу реєстрацію  транспортного засобу, що склався станом на 01.01.2021.

- Про списання багатоквартирних житлових будинків з балансу управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування.

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради №37 від 24.12.2020 «Про Програму розвитку вулиць і доріг комунальної влсності Острозької міської територіальної громади».

- Про внесення змін у  рішення Острозької міської ради від 25.05.2021 № 269  «Про затвердження заходів на 2021 рік до Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки в новій редакції».

 - Про внесення змін до штатного розпису НВК «Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячний садок) Острозької міської ради Рівненської області.

- Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр міста Острога»  Острозької міської ради Рівненської області.

- Про затвердження штатного розпису комунальної установи  «Інклюзивно–ресурсний центр міста Острога»  Острозької міської ради Рівненської області.

- Про затвердження графіка роботи комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр міста Острога» Острозької міської ради Рівненської області.

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 26.02.2021  №156 «Про передачу комунального майна з балансу сільських рад на баланс відділу освіти виконкому Острозької міської ради».

- Про передачу майна, що знаходиться в комунальній власності управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради на баланс  управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про передачу майна, що знаходиться в комунальній власності управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради на баланс Острозької міської ради.

- Про надання дозволу на списання комунального майна, яке перебуває на балансі управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про затвердження фінансового плану КНП «Острозький центр первинної медичної допомоги» на 2022 рік.

- Про схвалення звернення депутатів Острозької міської ради щодо зарахування збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зон спостереження АЕС, до спеціального  фонду державного бюджету України.

- Про схвалення звернення депутатів Острозької міської ради  щодо створення міжфракційного депутатського об’єднання.

- Про надання фінансової допомоги жителям Острозької міської територіальної громади.

- Про внесення змін до бюджету Острозької міської  територіальної громади на 2021 рік.

- Різне.

 

Розпорядження №178-р "Про скликання чергової 15 сесії Острозької міської ради"

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів