Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Денем Українського козацтва та Денем захисника та захисниці України

13.10.2021

Дорогі земляки!

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника та захистниці України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір, заступниця і покровителька завжди боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
Цей день поєднав невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь, хто обороняв та сьогодні обороняє нашу рідну землю.
Цього дня ми вшановуємо тих, хто, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту держави, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.
Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.
У цей святковий день бажаю незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я. Нехай День захисника України завжди святкується під покровом мирного неба!


З повагою, міський голова                                                               Юрій ЯГОДКА

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ