ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

13.07.2021

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Острозької міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Острозької міської  територіальної громади», розроблений Управлінням містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконкому Острозької міської ради. 

Проект рішення розроблено для визначення механізму відчуження комунального майна Острозької міської територіальної громади.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється в мережі Інтернет  на офіційній web-сторінці Острозької міської ради за наступним посиланням –https://www.ostroh.rv.ua

Підставою для розробки проекту є Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна». 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

Поштова та електронна адреси: 35800, м Острог, пр.-кт Незалежності,14. ostrog_amu@ukr.net

Тел. 0680511565

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів