Шановні учасники антитерористичної операції та учасники Революції Гідності!

12.10.2021

 Виконком Острозької міської ради пропонує Вам проходження психологічної реабілітації в Дочірньому  підприємстві  «Клінічний санаторій  «Карпати»  с. Карпати, Мукачівський р-н, Закарпатська  область.

      Проходження психологічної реабілітації учасниками антитерористичної операції та учасниками Революції Гідності передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 «Про затвердження порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб».

     Для проходження психологічної реабілітації учаснику антитерористичної операції необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Острозької міської ради:

- заяву  встановленого  зразка;  

  копії документів:

- паспорту громадянина України (1, 2, 11, 12 сторінки);

- довідки про присвоєння ідентифікаційного номера у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів;

- довідки або іншого документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції;

- посвідчення учасника бойових дій.

За детальною інформацією рекомендуємо звертатись в управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької  міської ради за адресою: м. Острог, вулиця Князів Острозьких, 22г.

Телефон: 31805

  Головний спеціаліст персоніфікованого обліку

отримувачів пільг та осіб з інвалідністю                                              Тетяна Поліщук

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ