Скликається засідання виконавчого комітету

12.10.2021

19 жовтня 2021 року за адресою: м. Острог, просп. Незалежності, 14 (велика зала засідань Острозької міської ради). Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.

До порядку денного включено наступні питання:

- Про забезпечення формування проєкту бюджету Острозької міської територіальної громади на 2022 рік.

- Про стан готовності населених пунктів Острозької міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

- Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за ІІІ квартал 2021 року (інформація в порядку контролю).

- Про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за ІІІ квартал 2021 року (інформація в порядку контролю).

- Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на листопад 2021 року.

- Про затвердження плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року в Острозькій міській територіальній громаді.

- Про погодження приватному підприємству «Тепло-Енергія» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії (виробництво теплової енергії та постачання), установам та  організаціям, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

- Про встановлення фізичній особі-підприємцю Віталію ОЛІШЕВСЬКОМУ тарифу на теплову енергію (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання) для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

- Про затвердження фінансового плану Острозького комунального підприємства «Водоканал» на 2022 рік.

- Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для населення (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання), теплову енергію (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання) установам та організаціям, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія».

- Про продовження терміну дії рішень виконавчого комітету від 16.03.2021 № 66 та від 04.11.2020 № 136  щодо затвердження скоригованих тарифів на послугу з теплової енергії для населення (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання), теплову енергію (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання) установам та  організаціям, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія».

- Розгляд заяв.

- Різне.

Розпорядження №197-р

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ