Увага конкурс!

10.06.2021

Виконавчий комітет Острозької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності – головного бухгалтера та головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності управління забезпечення надання адміністративних послуг.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я міського голови заяву, до якої додається: особова картка форми П-2ДС, автобіографія, 1 фото (3х4), копія документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік,  копія паспорта, медична довідка Ф133/о.

Вимоги до конкурсанта: освіта вища відповідного професійного спрямування (бухгалтер, фінансист)  за освітньо-кваліфікаційним рівнем    магістра, спеціаліста, досконале володіння державною мовою, навики роботи на комп’ютері, стаж роботи за фахом в державній службі чи органах місцевого самоврядування не менше 3-х років, або загальний стаж роботи 5 років.

Строк подачі заяв протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.  Конкурс буде проводитись 13 липня  2021 року об 11.00 в залі засідань міської ради.

Довідки за телефоном:

2-22-60

Відділ кадрів виконкому Острозької міської ради

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів