Скликається засідання виконавчого комітету

09.06.2021

15 червня 2021 року за адресою: м. Острог, просп. Незалежності, 14 (велика зала засідань Острозької міської ради). Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год. Відповідне розпорядження підписав міський голова Юрій Ягодка.

До порядку денного внесено наступні питання:

- Про закінчення  2020/2021 навчального року та підготовку закладів та установ освіти до роботи в новому 2021/2022  навчальному році.

- Про звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців щодо виконання посадових обов’язків.

- Про затвердження перспективного плану роботи виконкому Острозької міської ради на друге півріччя 2021 року, поточного плану роботи на третій квартал та оперативного плану роботи на липень 2021 року.

- Про внесення змін у додаток №1 до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 16.02.2021 року №30 «Про затвердження складу та Положення про роботу постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мережі централізованого опалення».

- Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Острозької міської територіальної громади.

- Про затвердження Порядку відчуження комунального майна, що належать до комунальної власності Острозької міської територіальної громади.

- Про затвердження складу та Положення про комісію з питань енергозбереження, розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

- Про надання дозволу на відключення споживачів від мережі централізованого опалення та влаштування індивідуальної системи теплопостачання.

- Про внесення змін до рішення виконкому Острозької міської ради від 16 лютого 2021 №21 «Про  комісію з питань захисту прав дитини».

- Про внесення змін до рішення виконкому Острозької міської ради від 21 липня 2020 року №87 «Про створення комісії для формування пропозицій щодо потреби з надання у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

- Про затвердження графіка виїзних прийомів Острозького міського голови у другому півріччі 2021 року.

- Розгляд заяв.

- Різне.

Розпорядження №130-р Про скликання засідання виконавчого комітету

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів