Оголошення!!!

07.09.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження умов конкурсу з визначення виконавця послуги із збору та перевезення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів в межах Острозької міської територіальної громади»

Відповідно до статті 9 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження умов конкурсу з визначення виконавця послуги із збору та перевезення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів в межах Острозької міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

Метою даного регуляторного акта є створення належних правових підстав та умов для проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збору та перевезення твердих побутових відходів в межах Острозької міської територіальної громади, створення відповідних умов для забезпечення споживачів якісними послугами з вивезення побутових відходів і розвиток конкурентного середовища у цій сфері.

З текстом проєкту рішення  та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Острозької міської ради.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить  1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та  аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконкому Острозької міської ради за адресою: 35800, Рівненська область, м. Острог, вул. І. Федорова, 54 або на електронну адресу: ostrog_amu@ukr.net.

 

 

Начальник управління містобудування,

архітектури, житлово-комунального господарства,

благоустрою та землекористування                                                                Володимир МАЦУН

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів