Острог братиме участь у національному конкурсі «Молодіжна столиця України 2022»

21.01.2021

18 січня 2021 року в Рівненській обласній державній адміністрації  відбулася прес-конференція, де регіональні координатори національного конкурсу «Молодіжна столиця України 2022» - Ольга Стецюк та Віктор Підглушний презентували умови участі у національному конкурсі "Молодіжна столиця України - 2022" для ключових стейкхолдерів.

Національний конкурс “Молодіжна столиця України” - ініціатива Міністерства молоді та спорту України, Українського Інституту Міжнародної Політики та Національної молодіжної ради України у партнерстві з Асоціацією міст України. Основна мета - активізація співпраці між молоддю та місцевою владою, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Починаючи з 2017 року конкурс проводиться в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді. У 2020 році формат конкурсу зазнав змін.

Цьогоріч конкурс передбачає більше можливостей для підготовки міст до отримання титулу “Молодіжної столиці України”. Організатори  прагнуть наблизити конкурс до європейських стандартів, оцінюючи не тільки здобутки міст у провадженні молодіжної політики за попередні роки, а й стимулюючи їх до розвитку власного бачення молодіжної політики міста у наступному році. Саме презентації плану заходів міст оцінюватимуться жюрі конкурсу у фіналі. За новими умовами міста матимуть понад 9 місяців від початку розробки до втілення плану заходів Молодіжної столиці України-2022. Це можливість для мобілізації ресурсів, зваженої підготовки та реалізації найамбітніших ініціатив!

«Місто Острог уже вчетверте братиме участь у конкурсі, спільно формуючи заявку з усіма представниками формальних та неформальних молодіжних об’єднань, громадськими активістами, представниками учнівського  та студентського самоврядування, працівниками культурних та освітніх установ, представниками бізнесу, депутатів та влади, що сприятиме кращому діалогу та налагодження комунікації між всіма представниками громадянського суспільства для спільного блага та якісного розвитку молодіжної політики у всій громаді» - прокоментувала Ольга Стецюк.

Дедлайн подачі заявок - 31 січня 2021 року.

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів