Дорогі острожани!

Добігають останні, такі швидкоплинні дні 2017 року… І ось-ось на поріг кожного з нас впевнено ступить рік прийдешній, а з ним завітають до оселі радісні і довгоочікувані різдвяні свята.

У ці по-особливому неповторні хвилини настає час замислитись, наскільки рік, що відходить у скрижалі історії, виправдав наші сподівання, мрії і задуми, а також подумати про майбутнє.

Із приємністю скажу, що прожили ми 2017 рік разом, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що натхненно планували. Ми звіряли власні досягнення із досягненнями міста, дослухалися до думки громадян, бувало, що й спільними зусиллями долали труднощі, навчались на помилках та найголовніше - впевнено і з оптимізмом дивились у майбутнє.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усі ваші бажання якнайповніше реалізуються і збудуться у найближчому майбутньому.

Бажаю вам, шановні острожани, щасливого Нового Року!

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров'я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому місту – достаток, стабільність і процвітання.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів