Що приніс нам Святий Миколай

Оксана Гловацька – директор Острозького міського центру
cоціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

З приходом дня Святого Миколая кожна дитина очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому Миколаю. Діти щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе їм здійснити давню заповітну мрію. Ми ж, дорослі, є своєрідними помічниками Святого Миколая.

Щороку Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує благодійну акцію «Що приніс нам святий Миколай» для дітей-сиріт, дітей з вадами здоров’я, дітей з багатодітних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків.

У цьому році 20 грудня на благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» було запрошено 44 дитини, батьки яких брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції. Свято відбулось у залі засідань Острозької РДА, де були запрошені і 25 дітей з району. До вітального слова були запрошені заступник Острозького міського голови – Оксана Ситницька та голова Острозької районної державної адміністрації – Богдан Турович. Дітлахи подивилися театралізоване дійство, концертну програму. Святий Миколай та Зима подарували дітлахам солодощі та цікаві подаруночки-миколайчики.

З позитивними емоціями, щасливими враженнями дітвора поверталася додому. А ми, в свою чергу, дякуємо нашим благодійникам за те, що допомогли дітям відчути чарівність свята, яке запалило в їхніх оченятах неприховану радість. Нехай щедрий святий Миколай обдарує вас і ваші родини щастям, радістю і здоров’ям!

Окрім того, спільно з службою у справах дітей, до дня Святого Миколая адресно було вручено подарунки для 25 дітей, сім’ї, яких опинились у складних життєвих обставинах.

Свято не обійшлося без спонсорської допомоги благодійників: Корнійчука Олександра Васильовича – першого заступника голови Рівненської обласної ради, приватних підприємців Обламської Ірини Василівни, Матласевич Алли Ігорівни, Давидюк Оксани Іванівни.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів