Засяяла головна ялинка Острога

18.12.2017

17 грудня на центральній площі міста було людно, гамірно і весело, адже до дітлахів завітав Святий Миколай з подарунками.

Острог занурився у справжню казкову атмосферу. На Майдані Свободи відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. До малечі завітали місяці Грудень і Січень, тітонька Сльота, дівчинка-помічниця Даринка.

На сцені творчі колективи міста і талановита дітвора дарували усім присутнім новорічні пісні і гарний настрій, казкові герої водили хороводи навколо ялинки, кружляли у танці, діти розказували вірші та фотографувалися із гостями свята.

Згодом з'явився Святий Миколай, який слухав разом з присутніми виступи дітей та веселився разом з ними. Вогні на головній ялинці запалив сам господар свята – Святий Миколай, який привітав присутніх із прийдешніми святами та разом зі своїми помічниками частував дітлахів солодощами.

Окрім того під час свята діяла святкова ярмарка, де острожани мали можливість придбати новорічні подарунки та різні смаколики та працювала святкова фотозона, де всі бажаючі могли зробити фото на пам'ять.

Урочисте відкриття ялинки стало першим серед новорічним святам. Сяючі вогні та гомінливий сміх дітей оповили місто атмосферою Нового року і Різдвяних свят.

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ