Відбулося засідання виконавчого комітету

19 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 11 із 15 членів виконкому.

На засіданні було заслухано звіт директора Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Грищук О.В. про виконання посадових обов’язків та інформацію про проект міського бюджету на 2018 рік та про прогноз міського бюджету на 2019-2020 роки.

Виконавчим комітетом було прийнято рішення про затвердження графіка виїзних прийомів Острозького міського голови у першому півріччі 2018 року, про затвердження графіків особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконкому, начальниками відділів, управлінь та структурних підрозділів міськвиконкому та керівниками комунальних підприємств міста Острога у 2018 році та про затвердження Інструкції з оформлення, розгляду та обліку матеріалів справ про адміністративні правопорушення адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради. Відповідно до останнього всі адміністратори ЦНАП тепер матимуть право складати адміністративні протоколи у випадку порушення громадянами термінів реєстрації місця проживання.

Крім того на виконком мали виноситися нові тарифи на водопостачання та водовідведення і на утримання будинків. Для вивчення цього питання, напередодні засідання, 14-15 грудня, відбулося спільне засідання голів депутатських комісій та членів виконкому, на якому були розглянуті розрахунки надані КП "Водоканал", висновки комісії та вислухані пропозиції щодо перерахунку тарифів. За підсумками засідання, було прийнято рішення провести аудит КП "Водоканал", відтермінувати підняття тарифів до закінчення проведення аудиту та звернутися до депутатів міської ради для відшколування втрат які понесе КП за різниці в тарифах за рахунок міського бюджету.

Вже традиційно значну частину засідання зайняв розгляд заяв громадян та установ про присвоєння поштових адрес та рішення з питань благоустрою.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт директора Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Грищук О.В. про виконання посадових обов’язків. 2. Про проект міського бюджету на 2018 рік.
3. Про прогноз міського бюджету на 2019-2020 роки.
4. Про затвердження перспективного плану роботи виконкому Острозької міської ради на перше півріччя 2018 року, поточного плану роботи на перший квартал та оперативного плану роботи на січень 2018 року.
5. Про затвердження графіка виїзних прийомів Острозького міського голови у першому півріччі 2018 року.
6. Про затвердження графіків особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконкому, начальниками відділів, управлінь та структурних підрозділів міськвиконкому та керівниками комунальних підприємств міста Острога у 2018 році.
7. Про затвердження Інструкції з оформлення, розгляду та обліку матеріалів справ про адміністративні правопорушення адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради.

Розгляд заяв

1. Про надання дозволу на укладання договору поділу житлового будинку з надвірними будівлями в м. Острозі, вул. Татарська, 128-А.
2. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
3. Про зміну статусу квартири двоквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по вул. Героїв Майдану, 16.
4. Про присвоєння поштової адреси незавершеному об’єкту нерухомого майна по вул. Івана Федорова, 7.

Додаткові питання

1. Про розгляд звернення Острозького комунального підприємства «Водоканал» про коригування тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення.
2. Про розгляд звернення Острозького комунального підприємства «Водоканал» щодо коригування тарифів, структури, періодичності та строків із утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.
3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 152 від 20.09.2016 «Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Івана Огієнка (колишня Огієнка)».
4. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
5. Про скасування рішень виконавчого комітету Острозької міської ради №178 від 16.12.2014 та №259 від 20.11.2012.
6. Про включення Артищук М.С. у список осіб, які користуються правом позачергового забезпечення житлом.
7. Про встановлення дорожнього знаку «Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 10 т, заборонено».

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів