Завершується реєстрація на участь у конференції «Пошук майбутнього Національної мережі ОГС України»

30 листопада - 2 грудня 2017 року у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція "Пошук майбутнього Національної мережі ОГС України", яка об'єднає лідерів впливових організацій громадянського суспільства України та представників національних і міжнародних донорських організацій, які розроблятимуть модель співпраці організацій громадянського суспільства України та визначатимуть пріоритети Національної мережі ОГС України на 2018-2020 рр.

Захід, організований Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з Мережею ОГС Естонії (NENO), Київським офісом Інституту Кеннана та Українським Католицьким Університетом, відбуватиметься у форматі відкритого простору, який фасилітуватиме експерт із розвитку організацій та менеджменту Джо Тьопфер (Німеччина).

Якщо ви хочете долучитися до роботи конференції, просимо заповнити коротку реєстраційну анкету до 18:00 10 листопада 2017 року. Аплікантів повідомлять про результати відбору до 17 листопада 2017 року включно.

Зверніть увагу! До участі у заході допускається лише по одному представнику від ОГС. Перевага надаватиметься керівникам та менеджерам організацій.

Детальніше за посиланням.

З повагою,

команда Ресурсного центру ГУРТ

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів