ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Для платників податку на додану вартість запроваджено новий сервіс
2. З початку року платники Рівненської ОДПІ сплатили до бюджету понад 92 млн. грн. єдиного податку
3. Нові довідники податкових пільг

Для платників податку на додану вартість запроваджено новий сервіс

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що ДФС доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податків на додану вартість до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (ПН/РК).

Платникам податку на додану вартість після ідентифікації з використанням ЕЦП будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів в особистому кабінеті надано можливість перегляду відомостей щодо ПН/РК, зареєстрованих, реєстрацію яких зупинено відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, а також щодо яких комісією ДФС прийнято рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Пошук інформації в ЄРПН здійснюється за основними реквізитами ПН/РК, а також за індивідуальним податковим номером продавця та покупця товарів/послуг. Також платники мають можливість завантажити ПН/РК в електронному вигляді.

З початку року платники Рівненської ОДПІ сплатили до бюджету понад 92 млн. грн. єдиного податку

За 9 місяців 2017 року в цілому по Рівненській ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області забезпечено до бюджету надходження з єдиного податку у сумі 92,4 млн. грн. Це на 30,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року (у січні – вересні 2016 року надходження становили 62,3 млн. грн.), темп росту надходжень з єдиного податку становить 148,3%.

Значну частину, а це 63,5 млн. грн. вагомий внесок – фізичних осіб – підприємців. Інші надходження в сумі 28,9 млн. грн. внесок підприємств – платників єдиного податку

Про це повідомив начальник Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірина Олендер та зазначила, що завдяки покращенню рівня адміністрування податків, зокрема, спрощенню умов ведення бізнесу та оптимізації груп платників спрощеної системи спостерігається позитивна динаміка росту бюджетних надходжень та кількості платників єдиного податку.

Нові довідники податкових пільг

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що Державною фіскальною службою України затверджено нові довідники податкових пільг: Довідник № 84/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету та Довідник № 84/2 інших податкових пільг станом на 01.10.2017 року.

Відповідно пункту 16.1.6 статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв’язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг - пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб’єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку).

Дані відповідних довідників використовуються платниками податків під час заповнення Звіту про суми податкових пільг за формою, затвердженою постановою КМ України від 27.12.2010 № 1233.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів