Провели виїзне засідання виконкому в Острозькій ДШМ

17 жовтня відбулось виїзне засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 10 із 15 членів виконкому.

Після затвердження порядку денного першим питанням був звіт начальника Острозької дитячої школи мистецтв на базі якої проводився виконавчий комітет. Свій виступ Наталія Петрівна розпочала з екскурсії навчальною базою школи. Члени виконавчого комітету та представники громадськості могли побачити технічний стан школи, побачити результати роботи за минулий рік та ознайомитися з проблемами ДШМ.

Після екскурсії члени виконкому повернулися до актової зали де завершила свій звіт директора Острозької дитячої школи мистецтв, члена виконавчого комітету Острозької міської ради Балаушко Н.П. Відповідно до її звіту в школі навчається більше 380 дітей, 140 з яких займаються в класах, які є самоокупними.

По тому було заслухано також звіт директора Острозького комунального підприємства «Водоканал» Войтова І.Г. про роботу із зверненнями громадян, інформацію про дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за ІІІ квартал, про соціальний захист громадян України, які прибули на тимчасове перебування до міста Острога з тимчасово окупованої території та районів АТО

Проте головними для міста були питання які були винесені для розгляду додатково. Відповідно до рішення виконавчого комітету опалювальний сезон 2017-2018 буде розпочато 22 жовтня у зв'язку зі спиятливими погоднми умовами(відповідно до проекту рішення початок був запланований на 18 жовтня). Рішенням "Про встановлення дорожніх знаків та шлагбаумів" було передбачено встановлення дорожнього знаку "Рух механічних транспортних засобів заборонено" та дорожній знак «Час дії» (четвер, неділя, з 6:00 до 13:00 год.)

Двома рішеннями магазину АТБ продукти було погоджено режим роботи цілодобово та надано дозволи на встановлення в місті зовнішньої реклами:

1. Несвітлового двохстороннього вказівника розмірами 1,2*1,8м у м.Острог, вул. Костянтина Ціолковського, 5.
2. Несвітлового двохстороннього вказівника розмірами 1,2*1,8м у м.Острог, вул. Гальшки Острозької, 30.
3. Несвітлового двохстороннього вказівника розмірами 1,2*1,8м у м.Острог, вул. Дмитра Яворницького, 31.
4. Несвітлового двохстороннього вказівника розмірами 1,2*1,8м у м.Острог, вул. Івана Вишенського, 3.
5. Несвітлового двохстороннього вказівника розмірами 1,2*1,8м у м.Острог, просп. Незалежності згідно схеми, що додається.
6. Світлової стелли розміром 2,00*2,00м у м.Острог, вул. Гальшки Острозької, 1б.

Останнім рішенням було затверджено нові тарифи на теплову енергію для споживачів. Відповідно до рішення нові тарифи становитимуть:

- Для населення

За 1 Гкал - 1215,51 грн (було 1201,78);
За опалення 1 м² - 45,97 грн (було 45,45);

- Для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів

За 1 Гкал - 1906,24 грн (було 1372,08);
За опалення 1 м² - 56,55 грн (було 40,70);

- Для промислових споживачів та інших суб’єктій господарювання

За 1 Гкал - 1968,89 грн (було 1936,51);
За опалення 1 м² - 49,92 грн (було 49,10);

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт директора Острозької дитячої школи мистецтв, члена виконавчого комітету Острозької міської ради Балаушко Н.П. щодо проведеної роботи.
2. Про звіт директора Острозького комунального підприємства «Водоканал» Войтова І.Г. про роботу із зверненнями громадян.
3. Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за ІІІ квартал 2017 року (інформація в порядку контролю).
4. Про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за ІІІ квартал 2017 року (інформація в порядку контролю).
5. Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо виконання заходів, спрямованих на запобігання протидії корупції у виконкомі Острозької міської ради за ІІІ квартал 2017 року (інформація в порядку контролю).
6. Про соціальний захист громадян України, які прибули на тимчасове перебування до міста Острога з тимчасово окупованої території та районів АТО.
7. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на листопад 2017 року.
8. Про затвердження Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистенстного, та ВІЛ-інфекції,СНІДу на період до 2020 року в м. Острозі та плану заходів щодо її реалізації.

Додаткові питання

10. Про початок опалювального сезону 2017-2018 років.
11. Про погодження тарифів на теплову енергію по котельні комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня»
12. Про встановлення дорожніх знаків та шлагбаумів.
13. Про погодження плану роботи магазину "АТБ продукти"

Розгляд заяв

1. Про надання дозволу на відчуження житлового будинку та земельної ділянки в м. Острозі, вул. Пантелеймона Куліша, 7
` 2. Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по вул. Князів Острозьких, 22.
3. Про зміну статусу квартири двохквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по вул. Вереснева, 5
4. Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по вул. Академічна, 3
5. Про присвоєння поштової адреси незавершеному об’єкту нерухомого майна по вул. Михайла Лермонтова, 1 б, (колишня Лермонтова) власником якого є Крємєшкова О.К. 6. Про присвоєння порядкових номерів квартирам, які розташовані за адресою: м. Острог, вул. Древлянська, 19.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів