Шановні мешканці Острожчини!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди важливих і шанованих в нашій країні свят – Святої Покрови Пречистої Богородиці, Дня захисника України, річниці створення Української повстанської армії та Дня Українського козацтва.

Спільне відзначення цих свят є невипадковим, бо Свята Покрова здавна шанується в українському суспільстві, як захисниця українського козацтва, вояків УПА, а тепер і всього Українського війська.

Сьогодні ці свята є особливими для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від сепаратистської навали на сході України, хто не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв України бере приклад із своїх попередників – адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники Вітчизни! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

З нагоди свята бажаю всім захисникам України, як колишнім, так і теперішнім, так і майбутнім, членам їх родин, міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій чи волонтерській службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів