Змагалися за волейбольний кубок

В Острозі 6-8 жовтня відбувся ІV-й міжобласний турнір з волейболу серед юнаків. За перемогу змагалися 8 команд з 7-ми областей України. Перемогла команда з Нетішина.

Офіційне відкриття турніру відбулося 7 жовтня в спортивній залі НаУ ОА. Заступник міського голови Оксана Ситницька привітала учасників змагань та відкрила турнір. Дружню та згуртовану атмосферу нашим змаганням задав Микола Харковець

Турнір проходив в приміщенні спортзалу НаУ «Острозька академія» та обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Учасників поділили на дві підгрупи по 4 команди у кожній.

За підсумками ігор, що були проведені 6-7 жовтня боротьба за третє місце велася між командами Острога та Луцька. У вирішальному матчі сильнішими виявилися луцькі волейболісти.

В боротьбі за пеше місце зйшлися команди із Нетішина та Тернополя. Після двох партій суперники не змогли виявити сильнішого, тому зіграли третю. І за рахунку, 15-12 в сеті та із загальним рахунком 2-1 перемогу здобув Нетішин, який до слова, минулого року виборов 3 місце.

Змагання були приурочені до Дня захисника України.

Нагадаємо, що участь в змаганнях брали команди з Львова, Луцька, Черкас, Тернополя, Нетішина, Острога, Новоград-Волинського, Сміли.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів