ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. До уваги платників ПДВ – доповнено перелік кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД.
2. Надходження ЄСВ по Рівненській ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області перевищили 549 млн. грн.
3. За січень-вересень 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками Рівненської ОДПІ сплачено понад 1 млрд грн податків.
4. Увага, мистецький конкурс "Податкова абетка"

До уваги платників ПДВ – доповнено перелік кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області звертає увагу платників ПДВ, що наказом ДФС України від 28.09.2017 № 638 внесено зміни до Переліку кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, які застосовуються для здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН затвердженого наказом ДФС України від 30.06.2017 № 461.

Зазначений Перелік кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД доповнено такими кодами:

- 0406 – сири всіх видів і кисломолочний сир;
- 0809 – абрикоси, вишні та черешні, персики (включаючи нектарини), сливи та терен, свіжі;
- 1601 – ковбаси та аналогічні вироби з м’яса, м’ясних субпродуктів чи кров; готові харчові продукти, виготовлені на основі цих виробів;
- 2103 – продукти для приготування соусів і готові соуси; смакові добавки та приправи змішані; порошок гірчиці та готова гірчиця;
- 6006 – інші полотна трикотажні.

Надходження ЄСВ по Рівненській ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області перевищили 549 млн. грн.

Зі слів начальника Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірини Олендер за дев’ять місяців платники, що знаходяться на обліку в Рівненській ОДПІ перерахували до бюджету 549,6 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 188,7 млн грн більше за очікувані показники.

Зокрема, у вересні поточного року на соціальні гарантії до бюджету платниками сплачено понад 30,3 млн. грн. цього податку.

Ірина Олендер також повідомила, що такі результати вдалося досягти завдяки детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, адже, офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За січень-вересень 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками Рівненської ОДПІ сплачено понад 1 млрд грн податків

У січні-вересні поточного року платниками податків які обслуговуються у Рівненській ОДПІ до зведеного бюджету направлено 1 030,1 млн. грн податків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 30 %, або на 238,9 млн. грн.

При цьому, до загального фонду державного бюджету надходження склали 383,9 млн. грн., що на 99,5 млн. грн. або на 34 % вище за показник аналогічного періоду минулого року, з них 381,2 млн. грн. – до загального фонду та 2,7 млн. грн. – до спеціального.

До місцевих бюджетів надійшло 646,0 млн. грн. що на 139,4 млн. грн. або на 27 % вище за надходжень за січень-вересень 2016 року, з них 637,7 млн. грн. – до загального фонду та 8,3 млн. грн. – до спеціального.

Про це повідомив начальник Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірина Олендер та зауважила, що досягти вагомих результатів із забезпечення надходжень до бюджету вдалося завдяки налагодженню партнерських відносин з представниками бізнесу та покращенню сервісного обслуговування платників.

Увага, мистецький конкурс "Податкова абетка"

Університет Державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, Київська область) ініціює проведення Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього".

Метою проведення конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності, сприяння розвитку у дітей вміння висловлювати свою точку зору засобами художньої творчості, вчителям і батькам дати додаткову можливість організувати для школярів змістовне дозвілля.

Однією з незалежних складових Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього" є Мистецький конкурс, що буде проходити серед учнів 1-9 класів (жовтень-листопад 2017 року).

Виставка робіт переможців та учасників Мистецького конкурсу відбуватиметься в Університеті ДФС України під час проведення Днів відкритих дверей (21 жовтня та 18 листопада 2017 року). Роботи переможців прикрасять книжку для дітей дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів (початкова ланка) "Абетка Університету".

Умови участі на сайті Університету www.nusta.edu.ua

Контакти: вул. Університецька, 31,
м. Ірпінь, Київська область, 08201
тел.: (04597) 56-595, 54-173
E-mail: vdp207@ukr.net

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів