Скликається виїзне засідання виконавчого комітету

17 жовтня 2017 року о 10.00 год. в актовій залі Острозької дитячої школи мистецтв за адресою: м. Острог, просп. Незалежності, 24, відбудеться виїзне засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 116-р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 10 жовтня 2017 року.

До порядку денного засідання виконавчого комітету Острозької міської ради включено наступні питання:

1. Про звіт директора Острозької дитячої школи мистецтв, члена виконавчого комітету Острозької міської ради Балаушко Н.П. щодо проведеної роботи.
2. Про звіт директора Острозького комунального підприємства «Водоканал» Войтова І.Г. про роботу із зверненнями громадян.
3. Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за ІІІ квартал 2017 року (інформація в порядку контролю).
4. Про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за ІІІ квартал 2017 року інформація в порядку контролю).
5. Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо виконання заходів, спрямованих на запобігання протидії корупції у виконкомі Острозької міської ради за ІІІ квартал 2017 року (інформація в порядку контролю).
6. Про соціальний захист громадян України, які прибули на тимчасове перебування до міста Острога з тимчасово окупованої території та районів АТО.
7. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на листопад 2017 року.
8. Про затвердження Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в місті Острозі та плану заходів щодо її реалізації.
9. Розгляд заяв.
10. Різне.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів