Розпочато подачу теплоносія для окремих об'єктів соціальної сфери

Розглянувши лист КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» було надано дозвіл на пуск котельні, яка знаходиться за адресою: м. Острог, вул. Івана Вишенського, 41 та подачу теплоносія до об’єктів соціальної сфери міста з 07 жовтня 2017 року.

А також, розглянувши листи КЗ «Державний історико-культурний заповідник м.Острога» та відділу освіти виконкому Острозької міської ради Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» було надано дозвіл на пуск котелень, які знаходяться за адресами:
- м. Острог, вул. Академічна, 5
- м. Острог, вул. Лесі Українки, 1
та подачу теплоносія до об’єктів соціально-культурної сфери міста з 10 жовтня 2017 року.

ЗавантажитиРішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 160 від 6 жовтня 2017 року "Про надання Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» дозволу на пуск котельні, яка знаходиться за адресою: м. Острог, вул. Івана Вишенського, 41 та подачу теплоносія до об’єктів соціальної сфери міста"
Файл.docx, 87,00 Кб

ЗавантажитиРішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 161 від 9 жовтня 2017 року "Про надання Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» дозволу на пуск котелень та подачу теплоносія до об’єктів соціально-культурної сфери міста"
Файл.docx, 90,00 Кб

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів