Цінова ситуація на споживчому ринку та індекс споживчих цін в області у серпні 2017 року

По області індекс споживчих цін у серпні 2017р. порівняно з попереднім місяцем становив 100,2%.

На споживчому ринку області в серпні 2017р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому залишилися без змін. Однак коливання цін по групах товарів були присутні. Суттєво подорожчали в ціні яйця (на 18,4%). На 5,9–0,2% подорожчали м’ясо птиці, сало, молоко, масло, яловичина, свинина, сметана, цукор, маргарин та інші рослинні жири, кисломолочна продукція, кондитерські вироби з борошна, хліб, сири, олія соняшникова, шоколад. Водночас суттєво подешевшали овочі (на 22,1%). Знизилися ціни на 5,9–0,4% на фрукти, продукти переробки зернових, рис, рибу та продукти з риби, безалкогольні напої, макаронні вироби.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 2,6%, що насамперед пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 4,4%, алкогольних напоїв – на 1,4%.

Одяг і взуття подешевшали на 1,8%, зокрема, взуття – на 3,3%, одяг – на 0,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на водопостачання на 1,1%, утримання будинків та прибудинкових територій – на 0,9%, утримання та ремонт житла – на 0,6%.

Зростання цін на транспорт на 0,4% зумовлено подорожчанням палива та мастил на 0,8% та автомобілів – на 0,3%.

У сфері охорони здоров’я ціни знизилися на 0,6%, що пов’язано з подешевшанням амбулаторних послуг на 1,2%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 0,5%.

Про індекс споживчих цін (індекс інфляції) у серпні 2017 року

За повідомленням Державної служби статистики України індекс споживчих цін (індекс інфляції) по Україні у серпні 2017 року порівняно з попереднім місяцем становив 99,9%, з початку року – 108,1%.

По Рівненській області індекс споживчих цін у серпні 2017 року порівняно з попереднім місяцем становив 100,2%, з початку року – 108,6%.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів