Відбулося засідання виконавчого комітету

19 вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 12 із 15 членів виконкому.

На засіданні було заслухано звіт начальника міського відділу культури і туризму Лозюк О.Ф. щодо виконання посадових обов’язків, звіт про стан підготовки навчальних закладів міста до нового 2017/2018 навчального року, звіт про стан готовності міста Острога до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років (відповідно до результатів перевірки, місто готове до осінньо-зимового періоду на 4,8 балів з 5). Також рішенням виконкому затверджено мережу класів і контингенту учнів в Острозьких загальноосвітніх навчальних закладах на 2017/2018 навчальний рік, та вирішено декілька поточни питань

Рішення Про звіт директора Острозького комунального підприємства «Водоканал» Войтова І.Г. про роботу із зверненнями громадян, було зняте з розгляду та перенесено на жовтень, адже на момент засідання директор ОКП перебував на лікарняному

Вже традиційно значну частину засідання зайняв розгляд заяв громадян та установ про присвоєння поштових адрес.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт начальника міського відділу культури і туризму Лозюк О.Ф. щодо виконання посадових обов’язків.
2. Про стан підготовки навчальних закладів міста до нового 2017/2018 навчального року.
3. Про затвердження мережі класів і контингенту учнів в Острозьких загальноосвітніх навчальних закладах на 2017/2018 навчальний рік.
4. Про стан готовності міста Острога до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
5. Про затвердження поточного плану роботи на четвертий квартал та оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на жовтень 2017 року.
6. Про розгляд звернення Рівненської філії ПАТ «Укртелеком».
7. Про житлові питання.
8. Про внесення змін в додаток 3 (11) рішення виконкому Острозької міської ради від 19 січня 2016 року №4 «Про затвердження координаційних рад, постійних комісій, робочих груп, дорадчого органу, консультативної ради та штабів виконкому Острозької міської ради».

Розгляд заяв

1. Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по пров. Садовому, 6.
2. Про надання дозволу на встановлення тимчасової рухомої споруди для здійснення підприємницької діяльності.
3. Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по вул. Старостинській, 8.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 116 від 18.07.2017 «Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна по вул. Городище, 32, власником якого є Мельник О.В.».
5. Про присвоєння поштової адреси частині житлового будинку по вул. Татарська, власником якої є Самохін С.О.
6. Про встановлення оглядового дзеркала по вул. Просвіти.
7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 136 від 15.08.2017 «Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Нечуя-Левицького, власником якого є Алейніков В.Я.».
8. Про зміну статусу квартир трьохквартирного житлового будинку та присвоєння поштових адрес нововизначеним частинам житлового будинку по вул. В’ячеслава Чорновола.
9. Про надання дозволу на відчуження житловго будинку з надвірними будівлями та земельної ділянки в м. Острозі, вул. Івана Федорова, 56А.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів