ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Антикорупційний сервіс «Пульс»
2. Понад 5 мільйона гривень сплатили платники Рівненської ОДПІ податку на нерухомість.
3. Отримання відмітки в паспорті про право здійснення платежів за серією та номером паспорта

Антикорупційний сервіс «Пульс»

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області в черговий раз повідомляє, що для оперативного вірішення суперечливих питань, що виникли в сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення платники податків можуть звернутися на телефонну лінію «Пульс».

Антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» діє за єдиним телефонним номером (044) 284-00-07. Сервіс «Пульс» працює цілодобово за принципом call-back – співробітники ДФС приймають звернення та повідомляють заявника про результати перевірки. Крім того це ефективний засіб питань і повноцінний консультативний центр.

На вказаний сервіс можна звернутися у разі неправомірної дії або бездіяльність працівників податкової та митної служб, про можливість корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або ж під час митного оформлення.

Про результати розгляду інформації користувачі повідомляються невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів.

Понад 5 мільйона гривень сплатили платники Рівненської ОДПІ податку на нерухомість.

У січні-липні поточного року до місцевих бюджетів від платників податків Рівненської ОДПІ надійшло 5,8 мільйонів гривень від власників об’єктів житлової або нежитлової нерухомості.

За словами начальника Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірини Олендер проти аналогічного періоду 2016 року досягнуто збільшення надходжень на 2,5 млн. грн. Вагому частину надходжень у вигляді плати за нерухомість сплатили – юридичні особи. Від них до місцевих бюджетів надійшло 4,7 млн. грн., решта 1,1 млн. грн. внесок фізичних осіб – підприємців та громадян.

Зокрема, у місцевий бюджет Рівненського району сплачено 2,2 мільйона гривень податку на нерухомість, місцеві скарбниці Березнівського району отримали 0,7 мільйона гривень, Гощанського району – 0,5 мільйона гривень, Здолбунівському району – 0,6 мільйона гривень, Корецького району – 0,3 мільйона гривень, Костопільського району – 0,8 мільйона гривень, Острозького району – 0,3 мільйона гривень та м. Остріг – 0,4 мільйона гривень цього податку.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування податком є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Ставки встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради

Отримання відмітки в паспорті про право здійснення платежів за серією та номером паспорта

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що у разі якщо громадяни через релігійні переконання хочуть відмовитися від ідентифікаційного номера, то про своє рішення вони повинні повідомити до податкової інспекції за місцем проживання.

Після отримання підтвердження щодо можливості внесення відмітки за зверненням фізичної особи, яка подала Повідомлення, контролюючий орган вносить до паспорта громадянина України відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (бути підприємцем, оформлювати потрібну документацію).

Право платників податків на відмову від прийняття ідентифікаційного номера збережено Податковим кодексом, облік таких фізичних осіб-платників ведеться в окремому реєстрі Держреєстрі за прізвищем, ім'ям, по батькові, серією й номером паспорта. Датою взяття на облік в такий реєстр вважається дата внесення відмітки до паспорта.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів