Триває прийом заяв від населення на відшкодування частини невикористаної субсидії

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради повідомляє, що з 15 червня 2017 року розпочато прийом заяв від населення на відшкодування частини невикористаної субсидії на оплату послуг з газо- та електропостачання в обсягах, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт.год. електричної енергії.

Зразок заяви

Нагадаємо, Урядом у квітні прийнято рішення про початок процесу монетизації субсидій. Це означає, що люди зможуть отримати компенсацію за економію енергоресурсів. Сім’ї зможуть отримати у середньому 700 гривень в якості одноразової виплати. Її сума буде дорівнювати вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для індивідуального опалення, або 100 кубів газу.

Документи від людей прийматимуть до 1 вересня. Водночас, Віталій Ундір закликає людей не зволікати і вже подавати відповідні заяви до управлінь соцзахисту.

«Аби спеціалісти оперативно опрацювали усі документи, варто чимшвидше звертатися до місцевих управлінь соцзахисту. Там люди мають вказати або банківський рахунок, або відділення пошти, куди будуть переказуватися гроші. Восени кошти мають бути перераховані», - зазначив Віталій Ундір.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів