25 років з дня народження старшого лейтенанта Владислава Рильського

01.01.1970

Сьогодні, 20 липня 2017 року, 25 років з дня народження старшого лейтенанта Владислава Рильського, який загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Покласти квіти до пам'ятної дошки на приміщенні НВК «Школа І – ІІІ ст. – гімназія» і вшанувати пам'ять Героя прийшли рідні та близькі загиблого, представники виконкому Острозької міської ради і Острозької райдержадміністрації.

Фото: "Замкова гора"

Представники виконкому на чолі з керуючим справами виконкому Леонідом Сніщуком відвідали також могилу Героя, де хвилиною мовчання згадали його пам'ять.

Нагадаємо, Владислав Рильський брав участь в АТО з 24 травня 2014 року. З перших днів у зоні проведення операції взвод під керівництвом офіцера ніс службу на блок-постах в Донецькій області. Уміле керівництво взводом та постійне вдосконалення навичок підлеглого особового складу дало змогу керівництву бригади створити із взводу штурмову групу для знищення терористів у безпосередньому зіткненні з противником.

Загинув 13 серпня 2014 року від артилерійського обстрілу під час виконання завдань в зоні бойових дій біля Новосвітлівки.

20 серпня на центральній площі Острога відбулося останнє прощання. Похований в м. Острог Рівненської області.

21 жовтня 2014 року Указом Президента України № 817/2014 від 21.10.2014 року старший лейтенант Рильський В.О. за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів