7,5 мільйонів з обласного бюджету спрямують на кращі енергоефективні проекти

Із півсотні пропозицій конкурсна рада відібрала 39, що відповідають всім вимогам обласної програми.

Всього на конкурс подали 54 заявки. Після їх обговорення конкурсна рада відібрала 39. Це ті, які повністю відповідали вимогам конкурсу. Усі проекти актуальні для Рівненщини. За попередніми результатами, через три роки після їх впровадження, економія газу складе 25 тисяч кубів, електроенергії – більше 1 мільйона кіловат», - розповів перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Нагадаємо обласний конкурс з енергоефективності стартував у травні 2017-го і завершився на початку липня.

Усі проекти оцінювалися конкурсною радою з числа представників органів влади, обласних депутатів та громадськості. Основним критерієм став термін окупності, економія коштів у результаті енергозаміщення, відсоткове співфінансування із місцевих бюджетів, а також наявність енергоаудиту та запровадження системи енергоменеджменту.

Острог отримає кошти на фінансування трьох проектів:

1. Капітальний ремонт вузла вводу теплової енергії з влаштуванням обліку і регулювання в приміщенні Острозької ЗОШ №1, полоща Декабристів, 6а.
2. Капітальний ремонт у харчоблоці із заміною електричного обладнання для приготування їжі у Острозькій центральній районній лікарні за адресою Рівненська обл. м.Острог, вул.Татарська, 185.
3. Капітальний ремонт харчоблоку із заміною електричних плит в приміщенні НВК №1 Острозького навчально-виховного комплексу “Школа І-ІІІ ступенів-гімназія”в м.Острог, пл.Декабристів, 6.

Разом з тим, фінансування решти проектів обласна комісія розгляне у середині серпня – за результатами перевиконання бюджету. Тож в конкурсантів є ще час на допрацювання своїх енергоощадних ідей.

Про це повідомляється на сайті Рівненської ОДА.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів