Оголошується конкурс

Оголошення

про проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг із вивезення побутових відходів на території м.Острога

Інформація про конкурс

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу. Виконавчий комітет Острозької міської ради, вул. Героїв Майдану, 4 м. Острог, Рівненська область, Україна, 35800.

2. Підстава для проведення конкурсу. Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 21.03.2017 № 48 «Про затвердження складу комісії, її положення та конкурсної документації з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території м.Острога» та від 16.05.2017 № 85 «Про внесення змін у додаток № 2 до рішення виконкому Острозької міської ради від 21.03.2017 № 48 «Про затвердження складу комісії, її положення та конкурсної документації з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території м.Острога».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище, посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 8 червня 2017 року о 10:00, за наступною адресою: кабінет № 7 приміщення виконавчого комітету Острозької міської ради, вул. Героїв Майдану, 4 м. Острог, Рівненська область, Україна, 35800. Лисий А.М. – заступник міського голови, телефон – 2-22-60. Кирилюк С.В. – начальник управління містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства, благоустрою та землекористування, телефон – 2-22-60. 4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: - наявність матеріально-технічної бази; - вартість надання послуг; - досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; - наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; - наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України. 5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів. Місто Острог відноситься до міст обласного значення Рівненської області. Полігон твердих побутових відходів розташований у с. Слобідка. Перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів: - всі приватні будинки, розташовані на території м. Острога; - інші споживачі (підприємства, організації тощо), розташовані на території м. Острога. 6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення. Загальна кількість мешканців у м. Острозі складає 15,75 тис.чол. Кількість зареєстрованих ОСББ – 8 одиниць. Будинків комунальної власності – 74 одиниць. Характеристика під’їзних шляхів: - загальна протяжність доріг у м. Острозі – 64,931 км, - у т.ч. з твердим покриттям – 29,92 км. 7. У м. Острозі відсутні об’єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів. 8. Конкурсну документацію можна отримати у відділі з питань житлово- комунального господарства Острозької міської ради. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 09:00 години 07 червня 2017 року включно. Адреса, за якою приймаються конкурсні пропозиції: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог, Рівненська область, управління містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради (кабінет № 19). Уточнену інформацію можна переглянути на сайті Острозької міської ради – ostrog_amu@ukr.net

 

Уточнену інформацію можна отримати за адресою електронної пошти – ostrog_amu@ukr.net

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів