ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Відвідувачам у Центрах обслуговування Рівненської ОДПІ з початку року надано майже 55 тисяч послуг.
2. Завершилась кампанія декларування доходів громадян.
3. Набула чинності нова форма декларації платників єдиного податку.
4. З початку року платниками Рівненської ОДПІ сплачено більше 228 мільйонів гривень ЄСВ.

Відвідувачам у Центрах обслуговування Рівненської ОДПІ з початку року надано майже 55 тисяч послуг

За січень-квітень 2017 року відвідувачам ЦОПів Рівненської ОДПІ надано 54962 послуг, в тому числі адміністративних - 10947. Фахівці Рівненської ОДПІ прийняли 71672 податкових звіти, зареєстровано 1010 платників єдиного податку, видано 4935 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, зареєстровано 1112 книг обліку доходів і витрат платника єдиного податку, здійснено реєстрацію книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи. які провадять незалежну професійну діяльність в кількості 72 книжок, видано 174 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів, надано 1435 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 99 реєстратори розрахункових операцій, 924 книги обліку розрахункових операцій та 245 розрахункових книжок та інші.

Для зручності платникам нагадуємо адреси Центрів обслуговування платників Рівненської ОДПІ:

- по Рівненському району: 33023, м. Рівне, вул. Відінська, 8, 3 поверх, каб. 325;
- по Березнівському району : 34600, м. Березне, вул.. Київська, 11;
- по Гощанському району : 35400, смт. Гоща, вул.. Незалежності, 31;
- по Здолбунівському району : 25700, м. Здолбунів, вул.. Василя Жука, 1А;
- по Корецькому району: 34700, м. Корець, вул. Київська, 59;
- по Костопільському району: 35000, м. Костопіль, вул.. С. Руданського,5;
- по Острозькому району: 35800, м. Остріг, вул.. Східна, 82.

Завершилась кампанія декларування доходів громадян

Зі слів начальника Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірини Олендер з початку деклараційної кампанії до Рівненської ОДПІ надійшло 2392 декларацій про майновий стан та доходи від громадян. Сума задекларованих доходів склала майже 67981,3 млн. гривень. До місцевого бюджету вже сплачено 850,7 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 208,7 тис. гривень військового збору сплачено до державного бюджету. Податковою знижкою скористалися 466 громадянина, сума до повернення становить 578,1 тис. гривень, з яких 340,6 тис. гривень вже повернуто громадянам.

Не зважаючи на те, що 3 травня 2017 завершилась кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2016 року, ті, хто бажає задекларувати доходи для отримання податкової знижки, зможуть, згідно законодавства, прозвітувати до кінця поточного року- наголосила посадовець.

Набула чинності нова форма декларації платників єдиного податку

Рівненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 17.03.2017 року № 369 внесено зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи), податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 р. № 578.

Розміри ставок єдиного податку для платників третьої групи єдиного податку приведено у відповідність до чинного законодавства. Так, у декларації платника єдиного податку - фізичної особи – підприємця та декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи) виправлено ставку єдиного податку з 2% та 4% на 3% та 5% відповідно.

Крім того, до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи внесено зміни до виноски 8, а саме: рядки 1.1 – 2 заповнюються одним рядком щодо всіх земельних ділянок за одним кодом органу місцевого самоврядування за КОАТУУ. За потреби (у разі наявності земельних ділянок за одним кодом органу місцевого самоврядування за КОАТУУ з різною нормативною грошовою оцінкою) кількість рядків 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 та 2 може бути збільшено.

З початку року платниками Рівненської ОДПІ сплачено більше 228 мільйонів гривень ЄСВ

За чотири місяці 2017 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від платників Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області склали 228,3 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились майже вдвічі.

Фахівці інспекції нагадують, що ЄСВ для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22% і підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Звертаємо увагу, що не оформлена праця та виплата заробітної плати «в конвертах» позбавляє громадян соціального захисту, адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.

Рівненська ОДПІ

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів