Відбулося засідання виконавчого комітету

16 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 12 із 15 членів виконкому.

На засіданні було заслухано звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року, про підсумки роботи комунальних підприємств, про підсумки роботи комунальних підприємств, про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за І квартал 2017 року, прийняли рішення про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Основне обговорення викликало питання "Про затвердження тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал»", адже згідно цього рішення значно зростуть тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Згідно рішення тарифи:
з централізованого водопостачання
- 1 група споживачів (населення) – 9,47 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ;
- 2 група споживачів (інші) – 10,59 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ;
з водовідведення
- 1 група споживачів (населення) – 14,43 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ;
- 2 група споживачів (інші) – 17,57 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ.

Тарифи на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів міста ввести в дію через 15 днів з моменту опублікування.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року
2. Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2017 році.
3. Про підсумки роботи комунальних підприємств, установ, організацій міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та завдання щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
4. Про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за І квартал 2017 року (в порядку контролю).
5. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на червень 2017 року.
6. Про житлові питання.
7. Про план заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в м. Острозі.
8. Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Розгляд заяв

1. Про включення Журика О.Г. у список осіб, які користуються правом першочергового забезпечення житлом

Додаткові питання

1. Про утворення комісії з питань роботи із службовою інформацією у виконавчому комітеті Острозткої міської ради
2. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 21 лютого 2017 року №37 "Про погодження тарифів на послуги теплопостачання від котельні за адресою: м. Острог, площа Декабристів, 6а, що надає приватний підприємець Олішевський В.В."
3. Про внесення змін у додаток № 2 до рішення виконкому Острозької міської ради від 21.03. 2017 № 48 «Про затвердження складу комісії, її положення та конкурсної документації з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території м. Острога»
4. Про затвердження тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал»
5. Про надання дозволу на відчуження квартири в м. Острозі, вул. В'ячеслава Чорновола, 11/1, на ім'я малолітнього Оношка Олексія Анатолійовича, 13 березня 2008 року народження
6. Про надання дозволу на відчуження житлового будинку з надвірними будівлями та земельної ділянки м. Острозі, вул. Івана Федорова, 56А
7. Про надання дозволу на виготовлення проекту відводу земельної ділянки на ім’я малолітньої Савчук Софії Сергіївни, 12 січня 2006 року народження

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів