Відбулося виїзне засідання виконкому

18 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум.

На засіданні було заслухано звіт начальника Центра надання адміністративних послуг щодо реалізації Закону України "Про адміністративні послуги" за перший квартал 2017 року, звіт начальника фінансового управління виконкому щодо виконання посадових обов'язків, заслухано інформації про дотримання вимог антикорупційного законодавства та виконання заходів запобігання і протидії корупції та про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради.

Рішенням міської ради було закріплено за загальноосвітніми навчальними закладами вулиць м.Острога щодо складання списків дітей, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 5 років; дітей-підлітків, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 6 – 18 років та затвердження складу робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку.

Також рішенням "Про встановлення дорожніх знаків "Стоянку заборонено", "Рух гужових возів (саней) заборонено"" було передбачено встановлення знаків по вулицях Ринок та Лесі Українки.

І вже традиційно для засідань виконкому значну частину всіх рішень становили рішення про надання поштових адрес будинка жителів міста.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт начальника Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому щодо реалізації Закону України "Про адміністративні послуги" за І квартал 2017 року.
2. Про звіт начальника фінансового управління виконкому Острозької міської ради Мацун Т.Д. щодо виконання посадових обов'язків
3. Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо виконання аходів, спрямованих на запобігання і протидію корупції у ввиконкомі Острозької міьскої ради за І квартал 2017 року (інформація в порядку контролю)
4. Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за І квартал 2017 року (Інформація в порядку контролю)
5. Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами вулиць м.Острога щодо складання списків дітей, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 5 років; дітей-підлітків, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 6 – 18 років та затвердження складу робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку
6. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на травень 2017 року.

Розгляд заяв

1. Про присвоєння поштових адрес частинам житлового будинку по вул. Криничній, 19

Додаткові питання

1. Про встановлення дорожніх знаків "Стоянку заборонено", "Рух гужових возів (саней) заборонено"
2. Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по вул. Бельмаж, 1
3. Про присвоєння поштових адрес частинам житлового будинку по вул. Молодіжній, 14
4. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Івана Нечуя-левицького, власником якої є Тимофєєв Ю.Л.
5. Про присвоєння поштової адреси квартирі по вул. Князів Острозьких, власником якої є Крикавська І.В.
6. Про присвоєння поштових адрес частинам житлового будинку по вул. Сонячній, 5
7. Про проведення технічної інвентаризації захиснх споруд цивільного захисту
8. Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітеті Острозької міської ради
9. Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна в м. Острозі, вул. Грушевського, 5а
10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 21.03.2017 № 50 "Про організацію проведення в місті призовів громадян України на строкову військову службу у 2017 році

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів