Прийняли гостей із Польщі

У четвер, 13 квітня, відбулася зустріч керівництва та депутатів міста з гостями з польського міста-побратима Сандомира. З візитом завітав радник бурміста Тадеуш Господарчик та президент сандомирського спортивного клубу "Вісла" Себастьян Вечорек.

Гостей зустріли міський голова Олександр Шикер, секретар міської ради Іван Ткачук, заступник міського голови Оксана Ситницька та депутат міської ради Григорій Аршинов.

На початку зустрічі гості передали запрошення до міста Сандомир острожанам на святкування, які відбудуться з 15 по 17 вересня, а у відповідь міський голова запросив сандомирців на святкування Дня міста та на фестиваль Острог-Ренесанс.

В ході розмови гості розповіли про першу поїздку до міста та до України; про футбол в Україні та Польщі; про українські дороги; про міста-побратими Сандомира; про польські традиції та зв'язки українців та поляків.

Острожани ж розповіли про історію міста; про відомих українців польського походження; про візити до Польщі; про релігійні конфесії міста; про відновлення Великої синагоги; про українські культуру та музичні інструменти

Учасники зустрічі привітали один одного з прийдешніми великодніми святами, які цьогоріч і православні і католики відзначатимуть в один день.

Після розмови у міській раді гості з Польщі відвідали римо-катлицький костел Успіння Пресвятої Діви Марії.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів