Скликається чергове засідання виконавчого комітету

21 березня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 31р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 13 березня 2017 року.

До порядку денного засідання виконавчого комітету Острозької міської ради включено наступні питання:

1. Про звіт начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування про роботу із зверненнями громадян.
2. Про роботу служби у справах дітей щодо здійснення соціально-правового захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
3. Про проведення в м. Острозі щорічного історико-культурного фестивалю «Острог-Ренесанс».
4. Про проведення в м. Острозі регіонального конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах пам’яті Леоніда Матюка.
5. Про внесення змін у додатку 2 (24) до рішення виконкому Острозької міської ради від 15 листопада 2016 року № 176 «Про затвердження у новій редакції координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп, дорадчого органу, консультативної ради та штабів виконкому Острозької міської ради».
6. Про зняття статусу службового житла квартири № 27 по вул. Бельмаж, 102 в м. Острозі.
7. Про зміну договору найму на квартиру № 2 по вул. І. Федорова, 4 в м. Острозі.
8. Про затвердження складу комісії, її положення та конкурсної документації з проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території м. Острога.
9. Про затвердження поточного плану роботи на другий квартал 2017 року та оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на квітень 2017 року.
10. Про житлові питання.
11. Розгляд заяв.
12. Різне.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів