Школа мистецтв привітала дітей з новим роком

01.01.1970

Відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому висловлює подяку працівникам та учням Острозької дитячої школи мистецтв, які на благодійній основі організували новорічний ранок для дітей з сімей соціально незахищених категорій, який відбувся 30 грудня 2016 року. Ваша підтримка свідчить про небайдужість до мешканців міста, які потребують допомоги та уваги, приємно, що ви не залишаєтесь осторонь.

На новорічному ранку для діток було представлено Мюзикл "Снігова Королева", були організовані конкурси, хороводи, співанки. Наприкінці свята дітки розповідали вірші та отримували солодкі подарунки, всього були присутні 44 дитини.

Дякуємо учасникам мюзиклу: директору Острозької дитячої школи мистецтв Балаушко Наталії Петрівні (музичний супровід) та акторам: Мельник Денис (Кай); Майор Анастасія (Герда); Куфальська Вікторія (Бабуся Кая і Герди); Єсіпов Дмитро, Зайцева Іванна, Коцюк Олександра (Бандити); Кремінська Анна (Атаманша-розбійниця); Хойна Єлизавета (донька розбійниці); Сікорська Світлана (Бабуся-чарівниця); Журик Анна (Снігова королева); Бережнюк Сергій (Дід Мороз); Наталуха Анна (Снігуронька).

Щиро дякуємо вам за те, що подарували нашим дітям красиве свято. Нехай Господь віддячить за добрі діла сторицею. Бажаємо вам світлої Господньої радості, миру, здоров'я і благополуччя, з Новим Роком! З Різдвом Христовим вас та ваші родини! Веселих свят!

Цінуємо ваш внесок!

З повагою, начальник відділу з питань молоді та спорту, Бондарчук Анастасія Миколаївна.

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів