Виставкові заходи на честь святкування Дня захисника України

В міжнародному виставковому центрі Києва 10-13 жовтня 2017 року напередодні Дня захисника України відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни:

XIVМіжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2017»

Основні напрями:

  • для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, засоби забезпечення прикордонного контролю;

цивільна частина експозиції буде представлена асортиментом мисливської, спортивної, історичної і холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

XVI Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожТех-2017»–це головний галузевий виставковий проект в сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту і рятувальної справи. Даний форум – це не тільки демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, а і просування перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні. Захід стане цікавою подією для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства, будуть висвітлені наступні напрями:
– технології пожежної безпеки території, будівель та споруд;
- системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій;
- цивільний захист населення;
- охорона праці та промислова безпека;
- засоби захисту та рятування.Тут можна дізнатися як змінюються потреби ринку з “перших рук”, продемонструвати переваги обладнання не тільки в статиці, але і в дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику. Різноманітність подій: від видовищних (демонстраційні покази гасіння вогнищ загорянь, порятунок з висоти і т.д.) до інформаційно-навчальних (семінари, науково-практичні конференції, «кругли столи») приверне увагу великого кола фахівців.

Місце проведення: м. Київ, Броварський пр., 15

Бажаючим взяти участь необхідно зареєструватись за посиланням:

http://www.iec-expo.com.ua

Додаткова інформація за тел. +38(050) 734 82 82

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів