Відбувся шаховий турнір пам`яті Йосипа Григоровича Аршинова

15 memorial tournament Yosyp Arshynov

2-3 грудня в приміщенні  Острозької ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 1 (пл. Декабристів, 6а) відбувся XV-й шаховий турнір пам`яті Йосипа Григоровича  Аршинова в залік Кубка Рівненської області 2017 року (X етап).

Загальне керівництво організації і проведення турніру здійснював відділ з питань  молоді та спорту Острозького міськвиконкому та федерація шахів Рівненської області.

У турнірі зареєструвалося 60 учасників з 4х областей України (Рівненська, Хмельницька, Тернопільська, Волинська, 21 населений пункт).

Турнір проводився за правилами гри РАПІД, з обрахунком міжнародного рейтингу зі  швидких шахів. Переможець та призери визначалися за сумою очок, набраних учасниками.

За підсумками зіграних партій V місце у загальному заліку зайняв Кохно Олександр (м. Рівне), ІV – Кошмак Юрій (м. Здолбунів), ІІІ – Кононець Ігор (м. Костопіль), ІІ – Мельник Олександр (м. Шепетівка), а І місце виборов Янюк Володимир (м. Шепетівка).

У рейтингу серед острожан призові місця зайняли: ІІІ – Гаврилюк Віктор, ІІ – Шаранський Валентин, І – Лісовський Олексій.

Переможці отримали медалі за відповідні місця, кубки та цінні подарунки. 

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів